Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری پخش تبلیغات اثرگذار گردشگری همدان در رسانه ملی

معاون عمرانی استانداری همدان تأکید کرد:
پخش تبلیغات اثرگذار گردشگری همدان در رسانه ملی

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: باید تبلیغات کوتاه اما اثرگذار در خصوص ظرفیت های گردشگری همدان در شبکه های سراسری رسانه ملی پخش شود.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، محمودرضا عراقی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان در ابتدا ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم همدان در انتخابات 7 اسفند ماه، اظهار داشت: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رأی، جمهوریت و امنیت نظام را بیمه کردند و امید می‌رود که نمایندگان و مسئولین برای رفع خواسته های مردم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه نگران بودیم پیش بینی خدمات سفر در ایام نوروز تحت تاثیر انتخابات قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: علیرغم دغدغه هایی که احساس می شد خوشبختانه در این ایام هماهنگی های لازم در خصوص آمادگی برای فصل نوروز انجام شده است.

عراقی با تأکید بر طرح مباحث جدید در ستاد اجرایی خدمات سفر، یادآور شد: در جلسات بعدی ستاد باید چالش های پیش روی استان در این زمینه مطرح شود  تا به فکر رفع مسائل در زوایای پنهان باشیم.

وی با بیان اینکه مشکلات اورژانس و بهداشت غار غلیصدر باید مورد توجه قرار بگیرد، اظهار داشت: یکی دیگر از مواردی که نیاز به نظارت جدی دارد آمادگی مراکز معاینه فنی است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدانی با بیان اینکه بارش باران در ایام نوروز در همدان دور از انتظار نیست، خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع از مدیریت بحران انتظار می رود که آمادگی کامل را برای رفع مشکلات در موارد بحرانی داشته باشد.

وی تأکید کرد: شهرداری و آموزش و پرورش در خصوص اسکان باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا بتوانیم رضایت هرچه بیشتر گردشگران را جلب کنیم به گونه ای که شرایط میزبانی از مسافران نوروزی در همدان، نشان دهنده مدیریت قوی در این استان باشد.

عراقی با اشاره به آمادگی بانک ها در ایام نوروز، اظهار داشت: در نوروز 95 پرداخت وجه نقد در عابربانک ها باید انجام شود تا مسافران در این زمینه مشکلی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه برای تبلیغات باید از کارشناسان حرفه ای دعوت شود، گفت: تشکیل میزگرد و پخش گفتگو از مسئولین برای انجام تبلیغات کارساز نیست بلکه باید تبلیغات مختصر اما اثرگذار باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان اینکه پخش تیزرهای تبلیغاتی در شبکه های سراسری هزینه های زیادی را به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی صحیح، مدت زمان پخش تیزرهای تبلیغاتی را کاهش دهیم تا با وجود مدت کوتاه، تبلیغات بتواند تأثیر خود را بر مخاطبان داشته باشد و هزینه ها نیز کاهش یابد.

وی ادامه داد: باید برنامه ریزی‌هایی برای پخش آگهی ها و تیزرهای تبلیغاتی در شبکه های سراسری، پیش یا پس از سریال ها و برنامه های مهم تلویزیونی صورت بگیرد.

عراقی در ادامه یادآور شد: اقلام تبلیغاتی که در ورودی های شهر بین مسافران توزیع می شود باید به صورت مختصر و پرمحتوا باشد تا بتواند اطلاعات کافی را به گردشگران ارائه دهد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن