Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری

پرفروش ترین کتاب‌های عمومی طرح پاییزه کتاب

مطالعه بیشتر...با پایان سومین طرح «پاییزه کتاب»، فهرست کتاب‌های پرفروش عمومی در بخش‌های ترجمه و تالیف معرفی شدند.

تحصیل 700 نوآموز همدانی در کلاس‌های چندپایه

مطالعه بیشتر...معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از 700 نوآموز پیش دبستانی استان  در کلاس های چندپایه توسط آموزگاران تحت پوشش آموزش هستند.

حضور دوباره فرزاد فرزین در جمع همدانی ها

مطالعه بیشتر...فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ برای دومین بار در سال جاری در همدان به روی سن می رود.

اجرای طرح مروج سلامت در 700 مدرسه همدان

مطالعه بیشتر...معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان از اجرای طرح مروج سلامت در 700 آموزشگاه استان خبر داد.

پیگیری جدی آموزش‌وپرورش همدان در خصوص تنبیه دانش‌آموز توسط معلم

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در منزل دانش آموز دبیرستان شهیدمقصودی که در اثر خطای معلم مورد تنبیه قرار گرفته بود، از وی دلجویی کرد.

به دنبال استقبال علاقمندان به موسیقی انجام شد؛

اجرای بهنام بانی در شش سانس برای اولین بار در همدان

مطالعه بیشتر...کنسرت موسیقی پاپ بهنام بانی در شش سانس با هماهنگی و مدیریت مؤسسه آوای هنرور در مجتمع فرهنگی، هنری بوعلی سینا همدان برگزار می شود.

بررسی درخواست چندین کنسرت موسیقی در همدان

مطالعه بیشتر...معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با بیان اینکه کنسرت‌‌های موسیقی در همدان جان می‌گیرد، گفت: گروه‌های همدانی برای دریافت مجوز کنسرت در اولویت هستند.

تجلیل از صاحبان تئاتر کودک و نوجوان در جشنواره بیست و پنجم

 

 

 

 

مطالعه بیشتر...همزمان با بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از خالق این جشنواره در سال 1372 و همچنین پیشکسوتان عرصه تئاتر کودک تقدیر به عمل آمد.

جشنواره تئاتر مشکلات شغلی هنرمندان را رفع نمی کند

مطالعه بیشتر...دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: جشنواره مشکلات شغلی هنرمندان را برطرف نمی کند اما به هنر آنها جهت می دهد.

برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در استان های دیگر به موازات همدان

مطالعه بیشتر...معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره بعدی تئاتر کودک و نوجوان به موازات استان هدان در استانهای دیگر برقرار خواهد شد.

ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان از فردا

مطالعه بیشتر...مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: تئاتر کودک کمال را می سازد و بین زمان و زمین پیوند برقرار می کند.

معاون رییس‌جمهور میهمان ویژه اختتامیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

مطالعه بیشتر...مراسم اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان فردا در سالن مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینا برگزار خواهد شد.

تجلیل از 30 سال تلاش هنرمند همدانی در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

در آمطالعه بیشتر...یین اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از تلاش های بهرام دوست قرین کارگردان همدانی تقدیر خواهد شد.