Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری

برپایی سومین نمایشگاه عکس‌ «قاب حیات» در همدان

مطالعه بیشتر...سومین نمایشگاه عکس‌های طبیعت و حیات وحش با عنوان «قاب حیات» اثر عکاس همدانی «علی ثقفی» افتتاح شد.

همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج)؛

جشن سه هزار نفری در سالن فردوسی همدان برگزار می شود

همطالعه بیشتر...مزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولي عصر (عج) جشن 3 هزار نفري در سالن فردوسي همدان برگزار مي شود.

موسسات کنکور دبستان‌ها را هم به بازی گرفته‌اند

مطالعه بیشتر...دبیرکل شورای عالی آموزش‌وپرورش گفت: رقابت اصلی کنکور برای دانشگاه‌ها و رشته‌هایی است که در نهایت ۱۰ هزار نفر به آنها وارد می‌شوند اما کل سیستم آموزش‌وپرورش را اسیر کرده‌ است.

تمام شهرهای استان همدان کتابخانه دار شدند

مطالعه بیشتر...همزمان با بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی و کتابدار، یکصدویازدهمین کتابخانه استان همدان در شهر فرسفج افتتاح شد و بدین ترتیب تمام شهرهای استان همدان صاحب کتابخانه شدند.

اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان‌های استان همدان

مطالعه بیشتر...همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان، شهرستان های بهار ، اسدآباد، نهاوند، فامنین، کبودرآهنگ ، ملایر ، تویسرکان و رزن میزبان اجرای گروه‌های نمایش خواهند بود.

وجود 11 موقوفه منفعتی در شهرستان اسدآباد

مطالعه بیشتر...رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد،  از وجود 430 رقبه و 11 موقوفه منفعتی در این شهرستان خبرداد.

مسئولان کمیته های اجرایی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند

مطالعه بیشتر...رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مسئولان کمیته های اجرایی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

وقف یک عمارت در شهرستان نهاوند

مطالعه بیشتر...رئیس اداره امور اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند، از ثبت وقف یک باب عمارت به ارزش 600 میلیون ریال در دومین روز از دهه وقف در این شهرستان خبرداد.

برپایی 8 «ایستگاه همه واقف باشیم» در سطح استان همدان

مطالعه بیشتر...معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان، از برپایی برپایی 8 «ایستگاه همه واقف باشیم» همزمان با دهه وقف در سطح استان همدان خبرداد.

یک شی تاریخی شبیه به تابوت در همدان کشف شد

مطالعه بیشتر...معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: یک قطعه شی تاریخی شبیه به تابوت در حفاری های اخیر در شهر همدان کشف شد.

طرح آموزشی کتابداران کتابخانه های کانون های مساجد استان همدان اجرا می شود

مطالعه بیشتر...مدیردبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از اجرای طرح آموزشی ویژه کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان روز پنج شنبه (25 آبان ) در مجتمع بوعلی سینا همدان خبرداد .

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان از عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان طی 24 آبان ماه به مناسبت بیست و پنجمین دوره کتاب، کتابخوانی، کتابدار خبر داد و خواستار ایجاد فضایی برای گرایش نوجوانان و جوانان به مطالعه در جامعه شد.

اعلام آمادگی دانشگاهیان دانشگاه بوعلی سینا همدان برای کمک به زلزله زدگان

مطالعه بیشتر...معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه اعلام آمادگی کردند.