Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث

گردوتکانی ۷۵ همدانی را مصدوم کرد

سخنگوی اورژانس همدان در رابطه با فصل گردوتکانی و سقوط افراد از درخت باغ‌های گردو در سطح استان گفت: طی سه ماه گذشته ۷۵ نفر در استان همدان از درخت گردو سقوط کرده‌اند.

عوامل ناجا با وجود اقتدار در مواجهه با اغتشاشگران مدارا کرد

رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: عوامل نیروهای انتظامی با وجود اقتدار و توانمندی در مقابل تجمع کنندگان و اغتشاشگران مماشات، مدارا و صبوری کرد تا صف مردم از اغتشاشگران جدا شود.

۲۹ نفر اربعین امسال در سوانح رانندگی استان همدان جان باختند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: ۲۹ نفر در سوانح رانندگی این استان در اجرای طرح اربعین (۱۶ تا ۳۱ شهریور امسال) جان باختند که نسبت به زمان‌مشابه تغییری نداشته است.

ادعای کذب برخی سلبریتی‌ها باعث ایجاد آشوب در کشور شد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اغتشاشات اخیر برنامه‌ای از پیش تعیین شده از سوی دشمنان بود.

هشدار فرمانده انتظامی استان همدان به هنجارشکنان

فرماندهی انتظامی استان همدان اعلام کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس  است و در برقراری امنیت مردم با کمک سایر نیروهای نظامی و امنیتی و بسیج با قدرت و اقتدار عمل خواهیم کرد.

تصادف رانندگی در همدان یک کشته و ۲ زخمی برجا گذاشت

رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در جاده روستایی سُنقرآباد سرنشین این وسیله نقلیه فوت و ۲ نفر دیگر مجروح و مصدوم شدند.

همدانی‌ها مراقب مجرمان بدل‌انداز باشند

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: به تازگی برخی از مجرمان با نشان دادن لپ‌تاپ و گوشی تلفن همراه با قیمت‌های بسیار پایین به افراد، باعث ترغیب و تشویق آنها به خرید شده و اعلام می‌کنند که اجناس خود را با طلا هم معاوضه و به این ترتیب افراد را اغفال می‌کنند.

دستگیری ارتوپد قلابی در پارکینگ یک منزل مسکونی در همدان

مسئول رسیدگی به شکایات حوزه درمان و برخورد با مراکز غیرمجاز درمانی همدان گفت: یک فرد متخلف که به عنوان ارتوپد در امور پزشکی دخالت می‌کرد دستگیر شد.

کشف چهارتن و ۵۷۵ کیلوگرم موادمخدر امسال در استان همدان

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: چهارتن و ۵۷۵ کیلوگرم انواع موادمخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف شده که این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته سه تن و ۳۹۶ کیلوگرم است.

آمار سوانح رانندگی درون شهری همدان در طرح اربعین حسینی؛ بدون فوتی و ۹۲ مجروح

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: ۹۲ نفر از آغاز اجرای طرح اربعین حسینی (۱۶ شهریور) تاکنون در سوانح رانندگی جاده های درون شهری این استان مصدوم و مجروح شدند و در این مدت تاکنون سوانح فوتی رخ نداده است.

ترافیک خودروها در جاده‌های استان همدان پرحجم است

رییس پلیس راه استان همدان گفت: افزایش تردد زائران اربعین، موجب ترافیک سنگین و پر حجم خودروها در محورهای ارتباطی این استان شده است.

مرگ باغدار سرکانی بر اثر سقوط از درخت بادام

مدیر روابط عمومی اداره‌کل پزشکی قانونی استان همدان اعلام کرد: یک نفر در تویسرکان بر اثر سقوط از درخت بادام(فصل برداشت محصول) جان خود را از دست داد.

آغاز طرح کنترل ترافیکی اربعین در همدان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از آغاز طرح کنترل ترافیکی اربعین برای روان سازی تردد خودرو‌ها در این شهرستان خبر داد.