Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

۷۰۰ نفر در اعتراضات اخیر در استان همدان دستگیر شدند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: ۷۰۰ نفر در استان همدان در پی اعتراضات اخیر دستگیر شدند که ۸۰ درصد افراد دستگیر شده زیر ۲۵ سال بودند.

شهید همدانی افتخار استان همدان است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان، شهید حاج حسین همدانی را افتخاری برای این استان دانست و گفت: این سردار پرافتخار همانند سایر شهدا پرچم محافظت و مقاومت از اسلام را در جامعه برپا کرد.

نیروی انتظامی با بصیرت و هوشمندی امنیت را به مردم هدیه کرده است

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان در پیامی مشترک بمناسبت هفته نیروی انتظامی آورده اند: امروز نیروی انتظامی و کارکنان آن با بهره­ مندی از بصیرت، هوشمندی و تقویت روحیه توکل بر خدا با برنامه ریزی و اشراف کامل، امنیت را به عنوان هدیه ای گران بها به مردم ایران اسلامی تقدیم کرده اند.

زاهدی وفا ۱۰۰ هزار میلیارد تومان دارایی دارد

نماینده بهار و کبودراهنگ گفت: من اموال (وزیر پیشنهادی) را بررسی کردم و دیدم که ۱۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش آن‌ها است، اما ایشان به من گفت که این رقم را بالا گرفته‌ای هزار میلیارد تومان است. وزیری که می‌خواهد وزیر کارگران، بازنشستگان و معلولین بهزیستی باشد، نمی‌تواند سرمایه دار باشد.

پایان این هفته فرصت پزشکی قانونی برای ارائه گزارش درباره مهسا امینی به اتمام می‌رسد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: فرصت سه هفته ای پزشکی قانونی برای ارائه گزارش نهایی و رسمی خود درباره پرونده فوت مهسا امینی تا پایان این هفته به پایان می رسد و انتظار می‌رود این گزارش تا پایان این هفته به دست مجلس برسد.

ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی همدان نهایی شد

نماینده مردم همدان در مجلس از نهایی شدن پروژه بیمارستان هزار تختخوابی همدان خبر داد و گفت:‌ خوشبختانه اقدامات لازم برای اجرای این طرح انجام و بسترهای آن فراهم شده ‌و منتظریم شرایط کلنگ‌زنی طرح فراهم شود.

نقشه‌های دشمنان نظام با انسجام و اتحاد مردم خنثی‌ می‌شود

استاندار همدان گفت: در این شرایط حفظ اتحاد و انسجام مردم موجب خنثی شدن توطئه ها و نقشه‌های دشمنان این نظام و انقلاب می شود.

سلبریتی‌ها و ورزشکارانی که از اغتشاشات حمایت کردند، باید پاسخگو باشند

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی خطاب به سلبریتی‌ها و ورزشکارانی که از اغتشاشات حمایت کردند، گفت: شما که به واسطه پول بیت‌المال و فرصتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی برای رشد و نمو در اختیارتان قرار داد، به این جایگاه رسیدید، باید پاسخگو باشید.

گزارش نهایی علت فوت مهسا امینی ظرف سه هفته آینده به مجلس می‌آید

نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: پزشکی قانونی هنوز نظر رسمی و نهایی خود را در رابطه با اینکه مهسا امینی بر اثر ضرب و شتم فوت کرده یا بر اثر استرس این اتفاق برایش رخ داده است را به مجلس ارائه نکرده است.

همدان شب آرامی را پشت سر گذاشت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: حضور گسترده و پرشور مردم ولایی در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر نشان داد که مردم در دفاع از ارزش های انقلاب با هیچ کس تعارف ندارند.

استاندار همدان:

حضور پرشور و هوشمندانه مردم نقشه شوم دشمن را نقش بر آب کرد

استاندار همدان گفت: حضور پرشور مردم بابصیرت ایران اسلامی از جمله دیار دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در راهپیمایی امروز (جمعه) نقشه و دسیسه شوم دشمنان انقلاب برای ایجاد آشوب و نفاق را نقش بر آب کرد.

دشمن اگر اقدامی علیه ما شروع کند، بداند که تمام‌کننده نیست

ارشدنظامی آجا در استان همدان با بیان اینکه سربازان ما در حیات خلوت استکبار قرار دارند،گفت: توانایی آفندی داریم اما شروع کننده جنگ نیستیم ولی اگر دشمن اقدامی علیه ما شروع کند، بداند که تمام‌کننده نیست .

ملت ایران همواره بابصیرت و آگاهانه حامی نیروهای نظامی و انتظامی است

استاندار همدان گفت: ملت ایران به صورتی آگاهانه و بابصیرت از فرزندان این کشور در نیروهای مسلح به ویژه فراجا که همواره حضور موثری در میدان نبرد و مقابله با دسیسه دشمنان دارند، حمایت کرده و می کنند.