Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

احداث 251 واحد مسکونی برای مددجویان همدانی

مطالعه بیشتر...مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۱ واحد مسکونی شهری و روستایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد احداث‌شده و این تعداد تا پایان سال به ۳۶۰ واحد افزایش می‌یابد.

حال و روز آجیل شب یلدا در همدان

مطالعه بیشتر...رئیس اتحادیه قنادان، خشکبار و آجیل‌ فروشان همدان گفت: آجیل درجه یک شب یلدا با قیمت مناسب و 30 درصد ارزان تر از شهرهای بزرگ، با قیمت هر کیلوگرم 700 هزار ریال در واحدهای صنفی همدان عرضه می شود.

افزایش 25 درصدی تخلف اضافه‌بار در ناوگان حمل کالای همدان

مطالعه بیشتر...معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: در 8 ماهه امسال 7 میلیون و 678هزار تن کالا در استان همدان جابجا شده است.

مرغ و لبنیات گران شد؛ میوه و حبوبات ارزان

مطالعه بیشتر...بر اساس گزارش بانک مرکزی درباره قیمت خرده‌فروشی برخی مواد خوراکی در هفته منتهی به ۱۶ آذر ماه، قیمت چهار گروه میوه‌های تازه، حبوبات، قند و شکر و سبزی‌های تازه کاهش یافت اما لبنیات، تخم‌مرغ و گوشت و مرغ افزایش یافت.

نرخ تورم را با میزان افزایش حقوق مقایسه کنید

مطالعه بیشتر...نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تنها ۲۰ درصد افزایش حقوق برای کارمندان در بودجه سال ۹۸ از شورای هماهنگی سران قوای سه گانه خواست تا به این موضوع ورود پیدا کند.

حقوق کارگران افزایش می‌یابد؟

مطالعه بیشتر...رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برخی احتمال‌ها درباره افزایش حقوق کارگران در سال آینده را تشریح کرد.

معامله 73 میلیون سهم در بورس همدان

مطالعه بیشتر...مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: 73 میلیون و 174 هزار و 117 سهم در این هفته در تالار بورس همدان معامله شده است.

دولت در معاملات با بخش خصوصی به تعهدات خود پایبند نبوده است

مطالعه بیشتر...نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران با بیان اینکه دولت برای حل مشکل بیکاری کار را به دست کاردان بسپارد، گفت: دولت در برخی از موارد در معامله با بخش خصوصی به تعهدات خود پایبند نبوده است.

آب و برق در بودجه ۹۸ رایگان می‌شود؟

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: «SPمطالعه بیشتر...V» در دو یا سه هفته آینده اجرایی می‌شود.

کاهش قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی در بازار لوازم خانگی از شنبه/ از هر فروشگاهی نخرید

مطالعه بیشتر...رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از آغاز کاهش قیمت و ارزانی در بازار لوازم خانگی خبر داد و گفت: چهار برند مطرح لوازم خانگی قیمت محصولات خود را ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش داده‌اند و مردم می‌توانند از شنبه به آن‌ها مراجعه کرده و نیاز خودشان را تامین کنند.

آخرین جزئیات توزیع بسته حمایتی به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی و بازنشستگان

مطالعه بیشتر...سرپرست سازمان تأمین اجتماعی توضیحاتی در خصوص فرآیند توزیع بسته حمایتی ارائه کرد.

برخورد جدی با پرداخت سود سپرده بالای ۲۰ درصد

مطالعه بیشتر...رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرده است بانک مرکزی از این به بعد با افتتاح حساب با سپرده یکساله با نرخ سود سپرده بالای 20 درصد به شدت برخورد خواهد کرد.

توزیع حدود 13 هزار لاستیک ویژه ناوگان باری استان همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از توزیع 12 هزار و 984 حلقه لاستیک ویژه ناوگان باری فعال استان خبر داد.