Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

شناسایی 512 انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای همدان

مطالعه بیشتر...رئیس اداره امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی همدان گفت: 512 مورد انشعاب غیرمجاز آب در سالجاری در این استان شناسایی شده و مجوز دریافت کردند.

معدوم‌سازی 129 هزار کیلوگرم مواد دامی فاسد در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل دامپزشکی همدان گفت: 129 هزار و 78 کیلوگرم مواد خام دامی غیرقابل مصرف از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان شناسایی، ضبط و معدوم شده است.

شناسایی 18 مورد کود تقلبی در فامنین

مطالعه بیشتر...مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از جمع‌آوری 18 مورد کود فاقد شماره ثبت در این شهرستان خبر داد.

دلیل تفاوت چند میلیونی قیمت زمین در همدان چیست؟

مطالعه بیشتر...مدیرکل راه و شهرسازی همدان گفت: در حال حاضر قیمت زمین در همدان بین یک تا ده میلیون تومان است که نشان می‌دهد توسعه شهر متوازن نبوده است.

از فرار بار در همدان جلوگیری شود

مطالعه بیشتر...سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: جلوگیری از فرار بار با اضافه تناژ موضوع مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

آغازثبت‌نام«وام ضروری»بازنشستگان ازشهریور/افزایش حداقل‌حقوق‌ها به۳.۵میلیون با همسان‌سازی حقوقها

مطالعه بیشتر...مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام «وام ضروری» بازنشستگان از اول شهریور ماه خبر داد و گفت: وام‌های ضروری پنج میلیون تومانی از مهرماه واگذار و توزیع می‌شود.

صرفه‌جویی 230 میلیون مترمکعبی در منابع آبی استان همدان

مطالعه بیشتر...مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به انسداد دو هزار و 865 حلقه چاه غیرمجاز در این استان، گفت: با انسداد چاه‌های یاد شده بیش از 230 میلیون مترمکعب در منابع آبی همدان صرفه‌جویی شده است.

تا ۲ ماه آینده اقتصاد به ثبات می‌رسد

مطالعه بیشتر...رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حدود ۶ هزار خودرو در زمان بسته شدن سامانه ثبت سفارشات وارد کشور شد، گفت: براساس بررسی‌ها مشخص شد که همه اسنادی که برای ترخیص خودروهای لوکس از وزارت اقتصاد صادر شده بود، جعلی بودند و عدم لینک سامانه‌های بین وزارت‌خانه‌ها یکی از دلایلی بود که کسی متوجه این موضوع نشد.

خودکفایی ۲ هزار و ۶۴۴ نفر از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: جشن خودکفایی ۲ هزار و ۶۴۴ نفر از مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد (ره) روز پنجشنبه (۲۵ مرداد) برگزار می شود.

احتکار چهار تن برنج در نهاوند

مطالعه بیشتر...فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک انبار حاوی ۱۰۵ کیسه برنج هندی خارجی قاچاق به وزن ۴ تن و۲۰۰ کیلوگرم در نهاوند خبر داد.

همدان در 20 سال آینده آب نخواهد داشت!

مطالعه بیشتر...رئیس خانه کشاورز استان همدان گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده بسیاری از استان‌های کشور در ۵۰ سال آینده دچار بی‌آبی می‌شوند اما با این آهنگ مصرف، همدان طی ۲۰ سال آینده آبی نخواهد داشت.

تجهیزات مرکز جامع سرطان همدان از راه رسید

مطالعه بیشتر...رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از ورود دو دستگاه شتاب‌دهنده خطی به استان همدان جهت استقرار در مرکز جامع سرطان، با هدف ارتقای سطح ارائه خدمات رادیوتراپی در بخش دولتی خبر داد.

همراه اول تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد

مطالعه بیشتر...همراه اول به مناسبت ۲۴ سالگی تلفن همراه در ایران تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به مشترکان خود هدیه می‌دهد.