Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر علمی

اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد

مطالعه بیشتر...رییس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق وعده سازمان سنجش نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا هفته اول مرداد اعلام می‌شود.

ایجاد کانون گرد و غبار گسترده در همدان

مطالعه بیشتر...رییس اداره پایش و هشدار ملی گرد و خاک سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ایجاد چشمه‌ها و کانون‌های گرد وغبار جدید در کشور گفت: از جمله کانون گرد و غبار جدیدی است که در شرق و شمال شرق همدان ایجاد شده است و در سال گذشته دوبار فعال شده و به قدری گسترده است که گرد و غبار ناشی از آن به تهران نیز رسیده است.

ماراتن 26 هزار کنکوری در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از رقابت 26 هزار کنکوری در این استان خبر داد.

رتبه همدان در شیوع سرطان معده

مطالعه بیشتر...سرطان معده در حال افزایش می‌باشد در این بین در میان استان‌های ایران، تعدادی از این استان‌ها در رتبه‌های نخست سرطان معده قرار دارند.

کنکوری ها بخوانند

مطالعه بیشتر...فردا و پس فردا موعد ماراتن کنکور کارشناسی است. احتمالا سایت سنجش باکس کارت ورود به جلسه را یک بار تمدید کرده و همه ی شرکت کنندگان کارت های خود را پرینت گرفته اند تا هنگام زدن تست ها روی سینه شان نصب کنند. دختران و پسران زیادی در سراسر کشور در بزرگترین ماراتن علمی کشور نشان خواهند داد که چند مرده حلاج هستند.

پیش بینی اعتبار 138 میلیارد تومانی دانشگاه بوعلی سینا در سال 97/ رؤسای دانشگاه‌ها نباید هتل‌داری کنند

 

 

 

مطالعه بیشتر...رئیس دانشگاه بوعلی سینا گفت: با پیش بینی افزایش ده درصدی اعتبارات، بودجه دانشگاه در سال جاری به 138 میلیارد تومان خواهد رسید.

کسری ۶۰ میلیمتری باران در ایران نسبت به سال قبل

مطالعه بیشتر...ثبت ۱۶۶.۶ میلی‌متر بارش در سال جاری در حالی است که مقدار بارش‌ها در مدت مشابه سال گذشته ۲۲۶.۱ میلی‌متر ثبت شده که مقایسه این دو رقم، نشان‌دهنده کاهش ۲۶.۳درصدی بارشها و کسری ۵۹.۵ میلیمتری است.

بیمارستان فاطمیه همدان همچنان پیشتاز در روشهای نوین درمان ناباروری

مطالعه بیشتر...خانم نابارور پس از گذشت 13 سال ناباروری و درمان، امروز نوزاد خود را که از طریق PRP تخمدانی  بارور شده را  در آغوش گرفت.

جزئیات کنکور ۹۷ اعلام شد

مطالعه بیشتر...مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور به تشریح جزئیات آزمون سراسری ۹۷ پرداخت و گفت: این آزمون در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود.

آلودگی هوای همدان به چهار برابر مجاز رسید

مطالعه بیشتر...مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: غلظت آلودگی هوا در برخی از شهرهای این استان به چهار برابر استاندارد رسید.

رویه ماست‌های سنتی می‌تواند بیماری‌زا باشد/ باور غلط در مورد چربی شیر

مطالعه بیشتر...كارشناس نظارت بر مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي دانشگاه علوم پزشکی همدان، آگاهي و اطمينان ازسلامت فراورده‌هاي لبني صنعتي، مراكز عرضه لبنيات سنتي را از بازار حذف مي كند.

هوا از فردا گرم‌تر می‌شود

مطالعه بیشتر...بنا بر پیش بینی های سازمان هواشناسی از فردا تا اواسط هفته آینده دمای هوا در غالب استان‌های کشور (به ویژه نیمه شمالی) بین ۳ تا ۵ درجه افزایش یابد.

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد مشخص شد

مطالعه بیشتر...مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از ۵۹ درصد داوطلبان مجاز در آزمون ارشد خبر داد و گفت: نتایج نهایی این آزمون دهه اول شهریور ماه اعلام می‌شود.