Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری

اسکان 378 هزار نفرروز میهمان فرهنگی در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش بیش از 378 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

پذیرش میهمانان فرهنگی در همدان به 309 هزار نفر روز رسید

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از 309 هزار نفر روز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شده اند.

همدان، هدف توسعه بازار ترکیه

مطالعه بیشتر...

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:همدان به عنوان مسیر سفر گردشگران عراقی و همچنین در برنامه تبلیغاتی ترکیه به عنوان هدف توسعه بازار قرار گرفته است.

تصمیم قاطع 34 کشور برای معرفی همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا

مطالعه بیشتر...دبیرکل مجمع گفتگوی همکاری آسیا تصریح کرد:  سال گذشته در جلسه وزرای گردشگری مجمع در کامبوج که تمام 34 وزیر کشورهای عضو حضور داشتند تصمیم گرفته شد که همدان به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی معرفی شود

توسعه پرشتاب گردشگری همدان در یک سال گذشته

مطالعه بیشتر...

معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: گردشگری همدان در یک سال گذشته روند توسعه و رشد خوبی را داشته است.

آمار میهمانان فرهنگی همدان به 262 هزار نفر روز رسید

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش بیش از 262 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد. 

ثبت2 میلیون تردد در جاده‌های همدان

مطالعه بیشتر...سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از ثبت 2 میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان همدان در تعطیلات چند روز گذشته خبر داد.

پذیرش بیش از 214 هزار نفرروز در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: 214 هزار و 171 نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش شدند.

همدان آماده پذیرایی از گردشگران رویداد همدان ۲۰۱۸

مطالعه بیشتر...نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت زیرساخت‌های گردشگری در همدان، گفت: حدد ۲۳ هتل در این استان ساخته شده و فرودگاه بین المللی هدان نیز آماده است.

پذیرش بیش از 82 هزار مسافر در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش بیش از 178 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

پذیرش بیش از 146 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش بیش از 146 هزار نفرروز میهمان در ستادهای اسکان فرهنگیان استان خبر داد.

6 اثر معنوی و ناملموس همدان ثبت ملی شد

مطالعه بیشتر...مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: 6 اثر معنوی و ناملموس این استان پس از بررسی و تایید نهایی در فهرست آثار ملی ثبت شد.

شهریور ماه انجام می‌شود؛

میزبانی همدان از سفرای کشور‌های آسیایی مقیم تهران

مطالعه بیشتر...استاندار همدان گفت: استان همدان پایتخت گردشکری کشور‌های آسیایی در سال ۲۰۱۸ شناخته شده است، لذا در شهریورماه میزبان سفرای کشور‌های آسیایی مقیم تهران خواهد بود.