Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

اکانت های فعال شده در سیم کارت را قبل از فروش حذف کنید

مطالعه بیشتر...فرماندهی انتظامی شهرستان ملایر از کشف یک پرونده اختلاف خانوادگی که از فضای حقیقی به فضای مجازی کشیده شده بود، خبر داد و گفت: شهروندان دقت کنند قبل از فروش سیم کارت خود، حتما اکانتهایی که در شبکه‌های اجتماعی با آن سیم کارت فعال کرده اند را حذف کنند.

کلاهبرداری با آگهی‌های دروغین در همدان

مطالعه بیشتر...رئیس پلیس فتا همدان از دستگیری فردی که با درج آگهی های دروغین اقدام به کلاهبرداری می کرد، خبر داد و گفت : کاربران در صورت مواجهه با صفحات دارای محتوای مجرمانه می‌توانند آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir بخش ثبت گزارش مردمی با ما در میان بگذارند.

افزایش ابتلای زنان همدانی به ایدز

مطالعه بیشتر...کارشناس ایدز و بیماری‌های آمیزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تا پایان شهریورماه سالجاری در استان همدان تعداد 829 نفر مبتلا به HIV/AIDS شناسایی شده که 84 درصد آنان را مردان و مابقی را زنان تشکیل می دهد.

فراخوان جذب پرستار در همدان آغاز شد

مطالعه بیشتر...بنابر اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی همدان، فراخوان جذب پرستار در بیمارستان های استان آغاز شد.

همدان سالمند است

مطالعه بیشتر...قرارگیری همدان جزو استانهای سالمند در کمیته  سلامت سالمندان عنوان شد.

ستاد بحران نهاوند به آماده باش در آمد

مطالعه بیشتر...درپی وقوع دو زلزله ۲.۹ ریشتری و ۳.۱ ریشتر در شهرستان نهاوند ستاد بحران این شهرستان به آماده باش در آمد.

همدان در جمع استان‌های غیرپاسخگو

مطالعه بیشتر...مجلس شورای اسلامی در سال 1392 با قانون اصلاح مواد 1، 6 و 7 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، تشکیل هیات مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار را پیش‌بینی کرد.

هشدار! فیس‌بوک اطلاعات کاربران خود را می‌فروشد

مطالعه بیشتر...همه ما می‌دانیم که سال جاری ۲۰۱۸ برای غول شبکه اجتماعی فیس‌بوک سال بی‌دغدغه‌ای نبوده است چراکه مجبور به‌مواجهه با مسائلی مانند کمبریج آتلانتیکا و حمله‌ای که نود میلیون حساب کاربری آن را متأثر ساخته بود، شده است. هرچند حالا بر اساس آخرین گزارش‌ها غول شبکه اجتماعی فیس‌بوک در حال فروش اطلاعات کاربران خود هست.

تولید روزانه هزار و 100 تن زباله در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از تصمیم کارگروه مدیریت پسماند استان مبنی بر تجمیع تمامی پسماندهای عادی و خانگی استان همدان در دو نقطه واقع در شهرستان های همدان و ملایر خبر داد.

کاهش 15 درصدی مراجعه مردم به مراکز درمانی در همدان

مطالعه بیشتر...مدیرکل بیمه سلامت همدان گفت: بار مراجعات شهروندان به مراکز درمانی خصوصی و دولتی در نیمه نخست سالجاری 15 درصد کاهش یافته است.

جمع آوری اقلام دارویی غیرمجاز و قاچاق از عطاری‌های همدان

مطالعه بیشتر...کارشناس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان از جمع آوری بیش از 20قلم اقلام دارویی غیرمجاز و قاچاق از عطاری ها خبر داد.

همدانی‌ها هفت میلیارد تومان صدقه دادند

مطالعه بیشتر...معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: خیران همدانی در هشت‌ماهه نخست سال جاری هفت میلیارد و ۲۴۴ میلیون تومان صدقه پرداخت کرده‌اند.

ضوابط جدید عرضه شیرخشک‌های رژیمی و غذاهای ویژه مشمول ارز دولتی

مطالعه بیشتر...مدیر کل امور فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ابلاغیه‌ای به معاونت‌های غذا و داروی سراسر کشور درباره پیاده‌سازی سامانه ثبت اطلاعات مصرف کنندگان شیرخشک‌های رژیمی و غذاهای ویژه مشمول ارز دولتی توضیح داد.