Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

بیش از نیمی از کودکان ۱۰ ساله از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند

مطالعه بیشتر...فیس‌بوک جزء محبوب‌ترین شبکه اجتماعی برای کودکان و نوجوانان است و اینستاگرام،  واتس اپ ، بی بی ام و اسنپ چت در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.۴۳ درصد کودکان با متوسط سنی ۱۲ سال، در شبکه‌های اجتماعی با غریبه‌ها در ارتباط هستند.

امدادرسانی 18 پایگاه هلال احمر همدان به زائران کربلا

مطالعه بیشتر...مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان از آمادگی ۱۸ پایگاه امداد و نجات استان همدان برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا در ایام اربعین خبر داد.

جمع‌آوری مکمل‌‎های چاقی و لاغری غیرمجاز در همدان

مطالعه بیشتر...کارشناس اداره ارزیابی و نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان از جمع آوری مکمل های چاقی و لاغری قاچاق و غیرمجاز خبر داد.

ایمنی ناوگان حمل‌و نقل همدان در ایام اربعین با جدیت کنترل می‌شود

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از مدیران فنی شرکت ها خواست در ایام اربعین با جدیت و دقت نکات ایمنی ناوگان را قبل از سفرکنترل کنند.

شناسایی 78 کودک کار در همدان/98 درصد کودکان کار خانواده دارند

مطالعه بیشتر...معاون امور اجتماعی اداره‌کل بهزیستی استان همدان با اشاره به خانواده‌دار بودن 98 درصد کودکان‌کار، گفت: برخی از کودکان‌کار، به اصرار پدران معتادشان به کار مشغول می‌شوند.

هتک حیثیت رئیس یک شرکت در همدان توسط کارمند خانم!

مطالعه بیشتر...رئیس پلیس فتا استان همدان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت و انتشار تصاویر ساختگی در شبکه‌اجتماعی تلگرام خبر داد.

پرداخت پنج میلیارد تومان حق بیمه مددجویان همدانی به تأمین‌اجتماعی

مطالعه بیشتر...معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان گفت: پنج میلیارد و ۱۳۵ میلیون تومان برای بیمه تأمین اجتماعی هفت هزار و ۵۱۸ خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در شش‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است.

کرایه اتوبوس زائران اربعین گران نمی شود

مطالعه بیشتر...مدیرکل راهداری استان همدان گفت: نرخ کرایه حمل و نقل زائران اربعین بر اساس قیمت های سال قبل تنظیم شده و امسال هیچ افزایشی ندارد.

استفاده از تلگرام همچنان ادامه دارد

مطالعه بیشتر...بررسی‌های صورت گرفته در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) گویای آن است که با وجود فیلترینگ، همچنان بیش از ۴۷ درصد کاربران از تلگرام استفاده می‌کنند و در ماه‌های گذشته میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی داخلی کاهش چشمگیری داشته است.

معافیت 35 مددجوی همدانی از خدمت سربازی

مطالعه بیشتر...قائم‌مقام کمیته امداد استان همدان گفت: ۵۵ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان همدان در شش‌ماهه نخست امسال از تسهیلات نظام‌وظیفه بهره‌مند شده‌اند.

جمع آوری پودرهای ترکیبی غیر مجاز از عطاری‌های همدان

مطالعه بیشتر...کارشناس ارزیابی و نظارت بر فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان از کشف و جمع آوری پودر های ترکیبی غیر مجاز از عطاری ها خبر داد.

شرایط جدید معافیت‌های سربازی اعلام شد

مطالعه بیشتر...معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: شرط جدید معافیت مشمولان این است که باید مشمول ۸ سال و یک روز غیبت داشته باشند.

گرانی سکه زندان‌ها را پر می‌کند

مطالعه بیشتر...مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: نوسان قیمت سکه و افزایش نرخ آن موجب افزایش زندانیان مهریه شده است.