Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا جمع‌آوری 12 خودروی عرضه‌کننده قلیان در بلوار ارم همدان

جمع‌آوری 12 خودروی عرضه‌کننده قلیان در بلوار ارم همدان

b_150_150_16777215_00_images_ghelyan798.jpg12 خودروی عرضه‌کننده قلیان و تنقلات در بلوار ارم همدان جمع آوری شدند.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و محیط زیست شورای اسلامی شهر همدان از اجرایی شدن طرح ساماندهی ترافیکی میدان مدرس خبرداد و گفت: این طرح یک ارائه خدمت از سوی کممیسون خدمات شهری است که در روند اجرای آن چراغ های میدان حذف خواهند شد.

کامران گردان در جلسه رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا درخصوص به ساماندهی دست فروشان نیز اشاره کرد و افزود: دست فروشی یکی از معضلات بزرگی است که کلان شهرها با آن مواجه هستند و در همدان در زمینه ساماندهی آن اقدامات خوبی از سوی معاونت خدمات شهری و اداره کنترل و نظارت صورت گرفته و نیز  درحال انجام است.

وی بابیان اینکه هدف از ساماندهی دست فروشان به معنای حذف آنان نیست،عنوان کرد: ضروری است قبل از افتتاح پیاده راه سازی خیابان بوعلی اجرای ساماندهی دست فروشان به اتمام برسد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان بیان کرد: ساماندهی دست فروشان باید به گونه ای باشد که برگشت به مکان اولیه امکان پذیر نباشد.

گردان با تاکید بر اینکه باید برای هر منطقه از شهرداری طرح مسوولیتی در زمینه ساماندهی دست فروشان تدوین شود اظهرا کرد: در این راستا باید محلی نیز برای دست فروشان هرمنطقه معرفی شود.

وی با تاکید براینکه همه ارگان های مربوطه از جمله نیروی انتظامی و اداره بهداشت و درمان باید در ساماندهی دست فروشان کمک حال شهرداری باشند،گفت: این طرح با همکاری ارگان های زیربط بهتراجرایی خواهد شد.

وی به جمع آوری فروشنده های عرضه کننده قلیان در گنج نامه و بلوار ارم اشاره کردو افزود: عرضه کننده های قلیان در این مکان‌ها به ندرت دیده می شود.

درویشی معاون خدمات شهری شهرداری نیز با ارائه مجموعه اقدامات در دست اقدام مجموعه معاونت از جمله ساماندهی کارگران ساختمانی، تهیه طرح ساماندهی دستفروشان خبر داد و گفت طی جلساتی که برگزار شده مقرر گردیده طرح جامع ساماندهی دستفروشان با در نظر گرفتن وظایف قانونی تمامی سازمانها و ادارات مرتبط در حال تدوین شده و از طریق فرمانداری جهت اجرا ابلاغ شود.

پاکسازی عرضه کننده های قلیان در پارک شهربازی رنگین کمان

رئیس کنترل و نظارت شهرداری همدان نیز گفت:پارک شهربازی رنگین کمان با تدابیرمعاونت خدمات شهری از وجود عرضه کننده های قلیان پاکسازی شد.

بابک اسدی با بیان اینکه 12 خودرو عرضه کننده قلیان و تنقلات از بلوار ارم جمع اوری شد اضافه کرد: اکنون در این  بلوار عرضه کننده قلیان وجود ندارد و اگر در این منطقه قلیان وجود داشته باشد شخصی است.

اسدی همچنین یاداورشد: به همت و همکاری دستگاه های مربوطه بلوار آیت الله نجفی همدان نیز از حضور وانت بارها پاکسازی شده است و نیروهای ما هر روزه به طور کامل و مستمر در این منطقه حضور دارند و از استقرار این وانت بارها جلوگیری می کنند.

وی اظهار کرد:برای مقابله و ممانعت با دست فروشان مشکلاتی وجود دارد بر این اساس لازم است همه دستگاه های زیربط در ساماندهی این طرح دخیل باشند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن