Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر گردشگری پایان ساخت سایت موزه میدان مرکزی همدان تا آغاز سرما

پایان ساخت سایت موزه میدان مرکزی همدان تا آغاز سرما

b_150_150_16777215_00_images_kavoshmeydan.JPGشهردار همدان با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت سایت‌موزه میدان مرکزی همدان از ۱۵ روز پیش به طور جدی آغاز شده است، گفت: ساختمان موزه قبل از آغاز فصل سرما به میراث فرهنگی تحویل داده می‌شود.

به گزارش "همدان نیوز"، عباس صوفی با بیان اینکه ساخت سایت‌موزه میدان امام خمینی (ره) همدان که به علت برخی مشکلات متوقف شده بود، با تجهیز کارگاه، عملیات اجرای آن دوباره آغاز شده است، اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت این سایت‌موزه از ۱۵ روز پیش به طور جدی آغاز شده و قبل از آغاز فصل سرما ساختمان اصلی ساخته شده و برای انجام سایر امور مربوط به موزه به میراث فرهنگی تحویل داده می‌شود.

وی با بیان اینکه طراحی و نظارت بر ساخت این موزه با میراث فرهنگی است و اجرا و ساخت آن زیرنظر شهرداری انجام می‌شود، افزود: موقعیت ممتاز این موزه در مرکز شهر می‌تواند بیش از پیش به جذب گردشگر داخلی و خارجی کمک کند.

شهردار همدان با بیان اینکه این سایت‌موزه ساده و با هویت تاریخی احداث می‌شود، عنوان کرد: ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بودجه به این پروژه اختصاص داده شده است.

صوفی با بیان اینکه طرح موزه دارای ویژگی‌های خاص بوده و متناسب با میدان امام طراحی شده است، گفت: ۲ میلیارد تومان اعتبار از بودجه بازآفرینی مسکن و شهرسازی به شهرداری ارائه شد./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن