Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی همدان با ۶ کشتی‌گیر به جام تختی می‌رود

همدان با ۶ کشتی‌گیر به جام تختی می‌رود

رئیس هیات کشتی استان همدان از اعزام ۶ گوش‌شکسته به رقابت‌های بین‌المللی جام جهان پهلوان تختی خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار ولی بهاریان اظهار کرد: تیم کشتی استان همدان متشکل از ۶ کشتی‌گیر به جام تختی اعزام خواهد شد که این نفرات در قالب پنج وزن خواهند بود.

وی تصریح کرد: رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان غلامرضا تختی روزهای سوم و چهارم خردادماه در شهر زنجان برگزار می‌شود.

رئیس هیات کشتی استان همدان عنوان کرد: کشتی‌گیران براساس نتایج انفرادی ایشان در مسابقات قهرمانی کشور سال 1402 و عملکرد فنی آنها انتخاب شده است.

وی خاطرنشان کرد: یونس اردلان در ۵۷ کیلوگرم، سینا زندی در ۶۱ کیلوگرم، داریوش ولی‌زاده در ۶۵ کیلوگرم، هادی وفایی‌پور در ۸۶ کیلوگرم، مهدی حاجیلوئیان و دانیال شریعتی در ۹۷ کیلوگرم، نفرات اعزامی از استان همدان به جام تختی خواهند بود.

بهاریان با بیان اینکه مسابقات جام تختی در اوزان دهگانه برگزار می‌شود، افزود: مسابقات طی دو روز و در دو تشک برگزار خواهد شد و کشتی‌گیران 18 سال به بالا مجاز به شرکت در این رویداد هستند.

وی با بیان اینکه مسابقات بدون ارفاق وزن برگزار خواهد شد، اضافه کرد: کشتی گیرانی که جواز حضور در این مسابقات را دارند در صورت عدم شرکت در این مسابقات بدون مجوز فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی بزرگسالان آزاد بزرگسالان به کمیته انضباطی معرفی و تا صدور رای قطعی حق شرکت در هیچ مسابقه‌ای از جمله لیگ‌های کشتی کشور را ندارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن