Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی پاس را در آستانه انحلال تحویل گرفتیم

پاس را در آستانه انحلال تحویل گرفتیم

مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت: زمانی امور مدیریتی تیم را تحویل گرفتیم که در آستانه انحلال و سقوط به دسته‌های پایین‌تر فوتبال کشور بود و از همان ابتدا برای رفع موانع و مشکلات عدیده موجود در تیم اقدام کردیم.

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمیدرضا عابری منصور افزود: در گام دوم تقویت قوای تیم براساس خواسته کادر فنی به طور کامل انجام شد تا بتوانیم نیم فصل دوم را متفاوت ظاهر شویم.
وی اضافه کرد: به هر حال خواست هواداران با حمایت‌های صورت گرفته، کسب نتایج مطلوب به قصد صعود تیم در جدول مسابقات و جدا شدن از رده‌های پایین است، هر چند تیم در بازی‌های نیم فصل دوم تا به اینجا متحمل شکست نشده اما همچنان در پایین جدول باقی مانده و توقع داریم شرایط تیم در جدول با تلاش بیشتر بهبود یابد.
وی خاطرنشان کرد: آنچه مشهود است، نتایج کسب شده تغییری در جدول ایجاد نکرده و با حمایت‌های انجام شده، همخوانی ندارد.
عابری منصور افزود: طبیعی است که با شروع نیم فصل دوم همه تیم‌ها جریان مرگ و زندگی را در ماراتن لیگ ۲ دنبال می‌کنند اما تیم ما هر چند متحمل شکست نشده اما نباید از این نبرد دشوار عقب بماند.
مدیرعامل باشگاه پاس گفت: انتظار می‌رود نتایجی در ادامه مسابقات کسب شود که خوشحالی هواداران که سرمایه اصلی باشگاه هستند را به دنبال داشته باشد و از رده‌های پایین جدول جدا شویم.
وی خاطرنشان کرد: توقع داریم در دیدارهای باقی مانده تلاش کادر فنی و بازیکنان بیشتر شود و نتایج بهتری را شاهد باشیم.
وی با اشاره به اینکه کادر مدیریتی باشگاه با تمام توان امور پشتیبانی تیم را انجام می‌دهد، گفت:  ادامه مسابقات بسیار سرنوشت ساز است و امیدوارم با نتایج مطلوب‌تر بتوانیم جایگاه تیم را در جدول ارتقا دهیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن