Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی استقرار یک هزار پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان

استقرار یک هزار پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره)، از استقرار یک هزار و ۷۸۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در نقاط مختلف استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، غلامرضا مجیدی از استقرار یک هزار و ۷۸۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان خبر داد و گفت: این پایگاه‌ها در دفاتر کمیته امداد، میادین شهرها، مصلی‌های نماز جمعه، مدارس، مراکز نیکوکاری و پایگاه‌های سیار استقرار یافته‌اند.

وی با اشاره به اینکه این پایگاه‌ها از ۱۵ مردادماه برقرار شده و تا ۱۵ مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت، افزود: هدف از استقرار این پایگاه‌ها تأمین هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت و نیازمند استان از قبیل لوازم‌التحریر، لباس، کیف، کفش و... است.

مجیدی با بیان اينکه در حال حاضر ۱۷ هزار و ۴۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد است، بیان کرد: میانگین ارزش هر بسته تحصیلی که کمیته امداد به این افراد ارائه می‌کند ۷۰۰ هزار تومان به علاوه لوازم‌التحریر یا البسه اهدایی نو خواهد بود. خیرین نیز می‌توانند با مراجعه به این پایگاه‌ها کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را ارائه دهند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: سال گذشته هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای امر بازگشایی مدارس و تأمین لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان هزینه شد که پیش‌بینی می‌شود امسال نیز ۱۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در این راستا هزینه شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن