Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی برپایی ۱۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان

برپایی ۱۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان

مدیرکل کمیته امداد استان همدان از برپایی ۱۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه ها در سطح استان خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، محمدرسول شیخی‌زاده با بیان اینکه مبلغ شش میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان در سال گذشته به دانش آموزان در قالب کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است، اظهار کرد: کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان بر حسب مقاطع تحصیلی پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه تعداد کل دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در سطح استان ۱۵ هزار نفر است، خاطرنشان کرد: تعداد کل پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در سطح استان ۱۷۴۳ پایگاه شامل امداد، نمازجمعه، سیار، مدارس و مراکز نیکوکاری است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان مطرح کرد: کمک هزینه شهریه دانشجویان بر حسب مقاطع تحصیلی شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از ترمی ۹۰۰‌ هزار تومان تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

وی تعداد کل دانشجویان و طلاب علوم دینی تحت پوشش را ۹۰۰ نفر عنوان کرد و یادآور شد: در سال گذشته یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان کمک هزینه شهریه به دانشجویان پرداخت شده است.

شیخی‌زاده با بیان اینکه مبلغ جمع‌آوری شده در سال گذشته حدود چهار میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: مبالغ جمع آوری شده از جشن نیکوکاری با کمک آموزش و پرورش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن