Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی اشتغال و ازدواج به‌هنگام، جوانان را به شادی عمیق می‌رساند

اشتغال و ازدواج به‌هنگام، جوانان را به شادی عمیق می‌رساند

b_150_150_16777215_00_images_shabani1397.jpg

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان، گفت: جوانان با اشتغال و ازدواج به هنگام به شادی عمیق می‌رسند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی موثقی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تبریک انتصاب ایشان در این سمت، گفت: امروز جوانان ما مشکلات فراوانی در حوزه‌های مختلف دارند.
وی با اشاره به اینکه نیازهای جوانان باید در زمان مقرر خودپاسخ مناسب داده شود، گفت: برخی می‌گویند جوانان با کنسرت‌ها شاد شوند اما این موضوع گذرا و مقطعی است چراکه جوانان با اشتغال و ازدواج به هنگام به شادی عمیق و همیشگی دست پیدا می‌کنند.
وی در بخش دیگری از رهنمودهای خود خطاب به متولی ورزش و جوانان استان همدان، گفت: متأسفانه در بحث توزیع بودجه و اعتبارات و امکانات گلایه‌هایی وجود دارد لذا می‌طلبد با توجه ویژه‌تر به این مهم این دغدغه را مرتفع نمایید.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان با اشاره به اینکه امروز بیشتر تمرکز مسئولین به‌سوی فوتبال معطوف شده است، گفت: استان همدان در سایر رشته‌ها مدال‌آوران و مستعدین فراوانی دارد لذا باید در این حوزه نیز برنامه‌ریزی‌ها عادلانه‌تر، دقیق‌تر و مدون باشد.

وی با تأکید بر اینکه امروز فرصتی برای از دست دادن نداریم و باید با تمام توان به‌سوی آینده پیشروی کنیم، گفت: حضور دکتر سیفی برای تصدی ورزش استان همدان با توجه به سابقه درخشان ورزشی و پهلوانی امیدوارکننده است./برنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن