Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس ایستگاه راه آهن همدان هرچه زودتر تکمیل شود

ایستگاه راه آهن همدان هرچه زودتر تکمیل شود

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ساختمان ایستگاه راه آهن باید هرچه زودتر تکمیل و در اختیار مسافران قرار بگیرد، گفت: کوتاهی در تکمیل ایستگاه راه آهن این شهری پذیرفتنی نیست.

به گزارش "همدان نیوز"، عباس صوفی در بازدید از ایستگاه راه آهن همدان-تهران اظهار کرد: : باید زمان مشخصی برای اتمام عملیات عمرانی ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران مشخص شود.

وی با بیان اینکه با وجود پیگیری های مداوم مسوولان استانی، متولیان اجرای این پروژه ضعیف عمل کرده‌اند،اظهار کرد: هزار و ۵۰۰ مسافر و همراه به صورت روزانه در مسیر این ایستگاه تردد دارند اما نسبت به تکمیل ۹ کیلومتر راه دسترسی از ایستگاه کوتاهی شده و مسافران را دچار مشکل کرده است.

صوفی ادامه داد: مدیران شرکت زیرساخت باید نسبت به وضعیت این پروژه پاسخگو بوده و با اختصاص بودجه مورد نیاز برای تکمیل آن هرچه زودتر اقدام کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: زیرساخت مناسب در حوزه حمل و نقل یکی از مطالبات مردم همدان، فامنین و قهاوند است و اجازه نمی‌دهیم کم کاری و اختلاف بین پیمانکار و متولیان، بیش از این باعث نارضایتی مردم شود.

وی با تاکید بر اینکه جلب رضایت مردم و تحقق خواسته‌های به حق آن‌ها باید سرلوحه امور اجرایی مدیران قرار بگیرد، افزود: مردم سال‌هاست منتظر افتتاح ایستگاه راه‌آهن همدان- تهران هستند ضمن اینکه گران ساختن پروژه توسط پیمانکار قابل قبول نیست و مدیران وزارت راه و شهرسازی باید نظارت و بررسی جدی در این زمینه داشته باشند.

صوفی یادآور شد: برای تکمیل ایستگاه راه آهن همدان – تهران هزار میلیارد ریال اعتبار را از وزارت راه و شهرسازی مطالبه کرده‌ایم و همراه با حمیدرضا حاجی بابایی دیگر نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و استاندار با جدیت پیگیری حل این مشکل هستیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن