Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس قدردانی امام جمعه و استاندار همدان از مردم همدان

قدردانی امام جمعه و استاندار همدان از مردم همدان

نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار همدان برای قدردانی از حضور پرشور مردم شریف دارالمؤمنین و دارالمجاهدین استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری پیام مشترکی را صادر کردند.

به گزارش "همدان نیوز"، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی‌موثقی و علیرضا قاسمی‌فرزاد در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم شریف دارالمؤمنین و دارالمجاهدین استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قدردانی کردند که متن این پیام به شرح زیر است:

 بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

به لطف خداوند بزرگ، با لبیک میلیونی مردم در سراسر کشور و خصوصاً مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)، مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری افزایش یافت و برگ زرین دیگری در دفتر پُر افتخار این مرز و بوم به ثبت رسید.

مردم ایران اسلامی بار دیگر آگاهانه و به‌هنگام، دفاع جانانه‌ خود از نظام اسلامی را به همگان نشان دادند و یأس و شکست دشمنان قسم‌خورده را که ماه‌هاست برای عدم مشارکت و تحریم انتخابات برنامه‌ریزی کرده‌اند را رقم زدند و وسوسه‌ی شیطانی آنان را نقش بر آب کردند که این نشان دهنده بصیرت مردم عزیز است و از اینجا باید ضمن تشکر از این حضور پرشور مردم، به همه آحاد ملت تبریک عرض کنیم که پیروز واقعی میدان انتخابات شما بودید که با حضور و انتخاب سرنوشت خودتان حماسه‌ای دیگر را رقم زدید.

همچنین ضمن تبریک به رئیس جمهور منتخب، از همه کسانی که در ستادهای تمام کاندیداهای بزرگوار تلاش کردند تا نشاط اجتماعی ایجاد کنند و شرکت در انتخابات را افزایش دهند تقدیر و تشکر می‌کنیم.

با پایان انتخابات و فصل رقابت، فصل برادری و همکاری برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم است و امیدواریم همه مجموعه‌ها برای حل مشکلات مردم و صحبت‌هایی که دلسوزانه مطرح شد، پای کار بیایند و به دولت منتخب کمک کنیم تا در وعده‌های خود موفق شود و شاهد رفع دغدغه‌های مردمی باشیم که با وجود همه هجمه‌ها اما بازهم در میدان حاضر شدند.

امروز همه ما یک ملت بزرگ هستیم که در کنار هم باید با کنار‌زدن مرزبندی‌هایی که به‌صورت طبیعی در ایام انتخابات ایجاد می‌شود، به دنبال حل مشکلات و حرکت به سمت قله‌ها باشیم.

امید است رئیس جمهور منتخب با نگاه جامع در مورد مدیران، از همه افرادی که به معنای واقعی کلمه تخصص و کارآمدی دارند، استفاده کند.

در پایان بار دیگر از حضور و مشارکت پُرشور مردم شریف استان همدان و همه دست‌اندرکاران برگزاری این انتخابات، اعضای شورای تأمین، اعضا ستاد انتخابات استان، نیروهای امنیتی و انتظامی تقدیر و قدردانی می‌کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن