Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس گروه‌های مختلط ناقض عفاف و حجاب در همدان پذیرفتنی نیست

گروه‌های مختلط ناقض عفاف و حجاب در همدان پذیرفتنی نیست

فرماندار همدان با بیان اینکه مشاهده گروه‌های مختلط ناقض عفاف و حجاب در همدان پذیرفتنی نیست گفت: وضعیت حجاب در مراکز آموزش عالی به سمت مناسبی پیش نمی‌رود و متاسفانه شاهد رشد بدحجابی هستیم.

به گزارش "همدان نیوز"، محمدعلی محمدی پیش از ظهر امروز در اولین نشست قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان از تشکیل این قرارگاه در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: با مشارکت نهادهای ذیربط و دستگاه‌های اجراییف جریان سلامت اجتماعی، صیانت از امنیت و حریم خانواده و مراقبت از جوانان در برابر آسیب‌های اجتماعی در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

وی با بیان اینکه موضوع عفاف و حجاب صرفا مربوط به بانوان نیست تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت مراکز فرهنگی، آموزشی، علمی، تشکل‌ها و گروه‌های فکری اندیشه‌ورز در مرکز استان باید در خصوص موضوع عفاف و حجاب با اقدامات عملی گام برداریم.

فرماندار شهرستان همدان افزود: دشمنان با نقشه‌های خائنانه ترویج فحشا، فساد، تخریب نظام خانواده و افکار جوانان با غیرت ما را هدف قرار داده‌اند و از طریق برخی رسانه‌ها و فضای مجازی بدون هیچ ملاحظه‌ای در حال اثرگذاری جامعه هستند.

وی با اشاره به ضرورت توجه به موضوع عفاف و حجاب در مراکز آموزشی، ادارات و سایر مراکز خدماتی تاکید کرد: وضعیت حجاب در مراکز آموزش عالی به سمت مناسبی پیش نمی‌رود و متاسفانه شاهد رشد بدحجابی هستیم.

محمدی افزود: گاهی تعدادی جوان در قالب گروه های مختلط ناقض عفاف و حجاب بدون توجه به محرم و نامحرم تحت عناوین گردشگری، ورزشی و دیگر فعالیت‌های توجیهی در مراکز تفریحی،گردشگری، کوهپیمایی و... مشاهده می شود که متذکر می‌شویم این موارد در همدان دارالمومنین پذیرفتنی نیست.

وی گفت: در تولید و عرضه پوشاک هم متاسفانه مشکلاتی داریم که بسیاری از لباس‌های نامتعارف در ویترین فروشگاه‌های شهر قابل مشاهده است که اداره صمت و اتاق اصناف در این راستا وظیفه مشخصی دارند و ضمن تذکر اولیه و برخورد با متخلفان نباید اجازه بدهند این موضوع عادی و فراگیر شود./فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن