Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس تلاش برای انتصاب متعهدترین مدیران در دستگاه‌ها

مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری همدان تاکید کرد؛
تلاش برای انتصاب متعهدترین مدیران در دستگاه‌ها

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان با بیان اینکه قوانین و محدودیت‌های مختلفی در انتصابات وجود دارد، گفت: تمام تلاش در انتصابات استان همدان بر این بوده که متعهدترین و دلسوزترین افراد به کار گرفته شوند و شرایط را به سود مردم تغییر دهند.

به گزارش خبرنگار "همدان نیوز"، مصطفی مرادی در نشست با اعضای جبهه همبستگی نیروهای انقلاب اسلامی(همنا) در استان همدان با بیان اینکه انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور از دغدغه‌های دلسوزان نظام و انقلاب بود، اظهار کرد: در استان همدان نیز یکی از دغدغه‌ها انتخاب استاندار بومی بود و خوشبختانه فردی که به عنوان استاندار انتخاب شد، یکی از سرمایه‌های ملی این استان به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه استاندار همدان با تمام وجود برای رشد استان تلاش می‌کند، یادآور شد: یکی از حساسیت‌های جدی ما دفاع و پیگیری منافع مردم است و اعتقاد ما بر این است که باید در هر جایگاهی به مردم خدمت کنیم.

مرادی همچنین تصریح کرد: باید در تمام امور اصل انصاف را رعایت کرد و به تمام کارکنان تأکید شده که در ارتباط با مردم، این اصل را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه تلاش ما بر این بود که حوزه نظارت در استان تقویت شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه باید از توان مردم استفاده کرد چراکه مردم بهترین ناظران هستند.

دبیر جبهه همبستگی نیروهای انقلابی اسلامی(همنا) در استان همدان نیز با بیان اینکه مردم دنبال این هستند که ببیند انتخاب مسئولان بر وضعیت موجود اثرگذار است، اظهار داشت: مسئولان باید در بین مردم حضور داشته باشند و دغدغه‌های آنها را بشنوند.

غلامرضا زاهری همچنین تصریح کرد: جبهه همبستگی نیروهای انقلابی در کشور شکل گرفته و هزار و 860 نیرو دارد که در تمام شهرستان‌ها با حضور نخبه‌ها فعال است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن