Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس آغاز طرح مطالعاتی قطار شهری همدان از امسال

آغاز طرح مطالعاتی قطار شهری همدان از امسال

b_150_150_16777215_00_images_khojaste10.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بااشاره به پیگیری‌های انجام شده در راستای اجرای قطار شهری در همدان گفت: طرح مطالعاتی پروژه قطار شهری همدان امسال آغاز خواهد شد.

به گزارش "همدان نیوز"، امیر خجسته در توضیح وضعیت اجرای قطار شهری همدان با بیان اینکه این موضوع از قبل در مجلس شورای اسلامی پیگیری شده بود، گفت: این طرح در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آغاز طرح مطالعاتی برای اجرای آن اعلام شده است، اظهار داشت: تیم‌های تخصصی و کارشناسی باید کار را انجام دهند و وضعیت همدان را به لحاظ اجرای قطار شهری بسنجند.

وی با بیان اینکه بودجه‌ای باید برای اجرای طرح مطالعاتی این پروژه در نظر گرفته شود، اظهار داشت: پس از انجام طرح مطالعاتی اینکه همدان قطار شهری را به چه صورتی اجرایی کند نهایی می‌شود و بر اساس آن متناسب با فضای شهر همدان پروژه پیش خواهد رفت.

خجسته با بیان اینکه در خصوص چرایی اجرای این پروژه هنوز تصمیم نهایی اتخاذ نشده و شاید پروژه یا به صورت قطار شهری و یا مترو به اجرا در آید، اضافه کرد: طرح مطالعاتی پروژه قطار شهری همدان امسال آغاز خواهد شد.

نظرات   

 
0 #1 F L 1398-02-08 09:05
یکی از اوجب واجبات ایجاد مترو در همدان هستش بخصوص با این اوضاع ترافیک و... هم به جهت اشتغالزایی و درامدزایی برای شهری مثل همدان لازم هست هم به عنوان شهر سبز باید 10 سال پیش بفکر راه اندازی مترو بودند نه الان..
انشا... که مطالعاتش انجام بشه و زودتر کارهای مقدماتی ش انجام بشه نشه مثل پل های روگذر چراغ قرمز به آثار باستانی تبدیل بشه.
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن