Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ساماندهی ۱۰۰۰ دستگاه سرویس مدارس در همدان

ساماندهی ۱۰۰۰ دستگاه سرویس مدارس در همدان

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان از ساماندهی یک‌هزار دستگاه سرویس مدارس خبر داد و گفت: کمبودی نداریم.

به گزارش "همدان نیوز"، محمود حضرتی با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس اظهار کرد: طبق قانون ۶ شرکت در حوزه سرویس مدارس به اداره کل آموزش و پرورش معرفی کردیم تا از این طریق جابه‌جایی دانش‌آموزان صورت گیرد.

وی بیان کرد: اداره آموزش و پرورش باید این شرکت‌ها را به مدارس معرفی کند و اولیایی که برای فرزندان خود به سرویس مدارسی نیاز دارند از طریق این شرکت‌ها، خودروهایی را تامین کنند.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با اشاره به اینکه در حال حاضر قریب به یک‌هزار دستگاه سرویس مدارس یعنی ۲۵ دستگاه مینی‌بوس و بقیه سواری، شخصی و تاکسی را ساماندهی کرده‌ایم گفت: این خودروها برچسب سرویس مدارس دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۸ اکیپ بازرسی سرویس مدارس از سوی معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان خاطرنشان کرد: گشت مشترکی را چندین بار با اداره تعزیرات حکومتی و صمت برگزار کرده‌ایم و نظارت بر فعالیت‌ سرویس مدارس وجود دارد.

حضرتی با بیان اینکه در این بازرسی‌ها داشتن برچسب، رعایت قیمت‌ ابلاغی و قرادادی کنترل می‌شود افزود: طبق بازرسی‌ها تعدادی از رانندگان سرویس مدارس به هیات انضباطی معرفی شدند و تقریبا ۴۵ نفر جریمه‌ شده‌اند.

وی با بیان اینکه تعدادی از سرویس‌های مدارس را نیز تعزیرات حکومتی جریمه کرده است افزود: پلیس راهور نیز گشت و نظارت روزانه دارد و با سرویس‌های فاقد برچسب برخورد کرده و اعمال قانون می‌کند.

مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با بیان اینکه آموزش و پرورش با مدارسی که احتیاج به سرویس مدارس دارند هماهنگی‌ها را انجام داده و سرویس در اختیار آنها قرار می‌دهیم تاکید کرد: به اندازه کافی خودروی سرویس مدارس در شهر همدان وجود دارد و خانواده‌ها می‌توانند از طریق مدارس درخواست دهند تا ما در اختیار آنها قرار دهیم./ فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن