Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا برآورد اعتبار ۱۲۰ میلیاردی برای تقاطع غیرهمسطح «مدرس» همدان

برآورد اعتبار ۱۲۰ میلیاردی برای تقاطع غیرهمسطح «مدرس» همدان

مدیر منطقه یک شهرداری همدان با بیان اینکه ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث تقاطع غیرهمسطح مدرس پیش‌بینی می‌شود، گفت: نقشه‌های طرح تقاطع غیرهمسطح مدرس هنوز تکمیل نشده است.

به گزارش "همدان نیوز"، مرتضی حضرت‌زاده اظهار کرد: مشاور طرح تقاطع غیرهمسطح مدرس طی مناقصه انتخاب و شناسایی تأسیسات توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان انجام شده است.

وی تصریح کرد: طی یک ماه گذشته به صورت شبانه‌روزی کل تأسیسات را به صورت عرضی شناسایی کردیم و با توجه به اینکه بیشترین تأسیسات مربوط به آب است با شرکت آب و فاضلاب استان برای جابه‌جایی تأسیسات رایزنی شده است.

حضرت‌زاده با تأکید بر اینکه سعی داریم تقاطع غیرهمسطح مدرس به صورت زیرگذر اجرا شود، افزود: با توجه به وجود تأسیسات فراوان کار بسیار سخت و حساسی است.

وی درباره جابه‌جایی تأسیسات، ادامه داد: اگر امکان داشته باشد جابه‌جایی صورت می‌گیرد اما اگر فضایی برای جابه‌جایی نباشد به صورت روگذر اجرا می‌شود البته هنوز تصمیمی در این‌باره گرفته نشده است.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان در پایان خاطرنشان کرد: هنوز نقشه‌ها تکمیل نشده و بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه برآورد شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن