Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا شهردار همدان با نظر ۲۶۰ نخبه دانشگاهی انتخاب می‌شود

شهردار همدان با نظر ۲۶۰ نخبه دانشگاهی انتخاب می‌شود

b_150_150_16777215_00_images_shahrdari125.jpg

عضو منتخب شورای اسلامی شهر همدان گفت: برای انتخاب بهترین فرد به عنوان شهردار همدان و سپردن کلید شهر به او، شاخصه‌هایی نظیر تعهد، تخصص، انقلابی گری، پویایی، نشاط و مولفه‌های مرتبط به یک مدیر جهادی در نظر گرفته شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، اکبر کاووسی امید اظهار کرد: ما با استفاده از نظرات کارشناسان شاخصه‌های انتخاب شهردار برای کلانشهر همدان را مشخص کرده‌ایم؛ در این نظرسنجی ۲۶۰ خبره دانشگاهی و افراد با تجربه در حوزه مدیریت شهری شرکت کردند.
وی افزود: طی این نظرسنجی شاخصه‌هایی که باید مدیر یک شهر داشته باشد استخراج شد. بر اساس این شاخصه‌ها پرسشنامه‌ای تهیه و در اختیار نامزدهای مدیریت شهری همدان قرار گرفته است تا آن‌ها برنامه‌های خود را بر این اساس ارائه کنند.
عضو منتخب شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر این که برنامه نامزدها مورد توجه اعضای شورای شهر قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: اعضا بعد از رصد و ارزیابی این برنامه‌ها نظر خود را اعلام می‌کنند و افرادی که بر اساس شاخصه‌های مورد نظر بتوانند توجه اعضای شورا را جلب کنند، به منظور ارائه برنامه‌هایشان به صورت حضوری دعوت خواهند شد.
کاووسی امید تصریح کرد: شاخصه‌هایی نظیر تعهد، تخصص، انقلابیگری، پویایی، نشاط و مؤلفه‌های مرتبط به یک مدیر جهادی برای انتخاب شهردار در نظر گرفته شده است تا به امید خدا بتوانیم شهر را بر اساس قول‌هایی که اعضای شورای ششم به مردم همدان داده‌اند، اداره کرده و بهترین فرد را به عنوان شهردار انتخاب کنیم تا کلید شهر همدان را به دست او بسپاریم و وی با تمامی قوا و قدرت کار را به پیش ببرد./ ایمنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن