Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی نتایج آزمایش آب سد تالوار هنوز مشخص نشده/ اگر آب سالم نباشد، قطعاً توزیع نمی‌شود

نتایج آزمایش آب سد تالوار هنوز مشخص نشده/ اگر آب سالم نباشد، قطعاً توزیع نمی‌شود

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از مشخص نشدن نتایج سلامت آب سد تالوار خبر داد و گفت: اگر آب سالم نباشد، قطعاً توزیع نمی‌شود و ملاحظه‌ای در این زمینه نداریم.

به گزارش "همدان‌نیوز"، علیرضا توقیری پیرامون نتایج آزمایش سلامت آب سد تالوار که قرار است برای مصرف شرب و کنترل تنش آبی به  همدان منتقل شود، اظهار کرد: نتایج آزمایش بررسی سلامت آب «سد تالوار» هنوز مشخص نشده است و به محض مشخص شدن، نتایج آن را اعلام می‌کنیم.

وی در رابطه با شروع آبگیری مخازن خط انتقال آب از تالوار به همدان، تصریح کرد: اصل موضوع بعد از تصفیه است و برای ما مهم این است که سلامت آب را از نظر وجود آرسنیک یا سایر آلودگی‌هایی که پس از تصفیه وجود دارد، بررسی کنیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تأکید کرد: اگر آب سالم نباشد، قطعاً توزیع نمی شود بنابراین خیال مردم در این زمینه راحت باشد.

وی خاطرنشان کرد: ما در حال آزمایش آب از نظر میکروبی، باکتریایی و سختی آب هستیم و اگر فاکتوری بیشتر از اندازه استاندارد باشد جلوی توزیع آب گرفته می‌شود و ملاحظه‌ای در این زمینه نداریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن