Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی v۵۰ واحد صنعتی در همدان به چرخه تولید باز ‌می‌گردد

v۵۰ واحد صنعتی در همدان به چرخه تولید باز ‌می‌گردد

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:سهمیه استان همدان در سال جاری بازگشت ۵۰ واحد صنعتی به چرخه تولید خواهد بود که از این‌تعداد سهمیه ۴۰ واحد در شهرک‌صنعتی و مابقی در خارج از شهرک‌های صنعتی قرار دارند.

 

به گزارش "همدان‌نیوز"، حمید بهزادی شریف با بیان اینکه در سال گذشته ۵۰ واحد صنعتی غیرفعال استان همدان به چرخه تولید بازگشتند، اظهار کرد: در حال حاضر در استان همدان حدود ۸۰ تا ۱۰۰ واحد صنعتی تعطیل وجود دارد که فعال سازی دوباره این واحدها در دست پیگیری است.

وی در ادامه با اشاره به نبود کارخانه نئوپان در استان تصریح کرد: باید در این رابطه سرمایه گذاران بخش خصوصی ورود پیدا کنند و اقدام به این نیازمند جذب سرمایه گذار بخش خصوصی خواهد بود.

بهزادی شریف با بیان اینکه تاکنون در این رابطه موردی از سرمایه‌گذار بخش خصوصی نداشته‌ایم، افزود: اتحادیه درودگران استان یک طرح به روز برای راه اندازی کارخانه نئوپان در استان همدان تهیه کرده است که باید این طرح را به سازمان صنعت معدن استان برای بررسی ارائه دهد و در صورت قابل توجیه بودن طرح در اولویت‌های سرمایه گذاری قرار گرفته و تسهیلات یارانه‌ای هم به آن پرداخت خواهد شد.

وی یاد آور شد: با قرار گرفتن در اولویت سرمایه‌گذاری باید برای طرح نسبت به جذب سرمایه گذار از طریق سازمان صمت و یا از طریق نمایندگان اقدام شود./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن