Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف هشت کیلوگرم تریاک از ساک مسافر اتوبوس در همدان

کشف هشت کیلوگرم تریاک از ساک مسافر اتوبوس در همدان

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: هشت کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک از ساک یک مسافر اتوبوس در این استان کشف و متهم دستگیر شد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ عباس عزیزی افزود: یک قاچاقچی سابقه دار برای انتقال مواد مخدر اقدام به قرار دادن تریاک در ساک لباس شخصی و استفاده از اتوبوس بین شهری برای جابجایی مواد کرد.

وی اضافه کرد: این فرد ساک حاوی موادمخدر را در قسمت حمل بار اتوبوس قرار داده و بر این باور بود که حتی در صورت پیدا کردن ساک توسط پلیس می تواند منکر شود که ساک متعلق به او است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان اضافه کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و بهره گیری از شگرد چهره زنی، متهم را ساعت ۲ و نیم بامداد داخل اتوبوس شناسایی، دستگیر و ساک حاوی موادمخدر را کشف کرد.

سرهنگ عزیزی ادامه داد: متهم از اتوبوسی که نیمه شب قصد تردد به مقصد مورد نظر را داشت استفاده کرده و بر این باور بوده که نیمه های شب پلیس نظارت و کنترل کمتری دارد.

وی گفت: قاچاقچی غیربومی و سابقه دار قصد توزیع و فروش مواد مخدر در همدان را نداشت بلکه راهی استان دیگری بود که در همدان به دام افتاد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۳ تا پایان خرداد، سه هزار و ۹۶۵ عملیات پلیسی برای دستگیری قاچاقچیان، خرده فروشان موادمخدر، معتادان متجاهر و مصرف کنندگان مواد افیونی اجرا شده است که در این باره هم رشد ۱۳ درصد داشته ایم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن