Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد خودرو در جاده‌های همدان

ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد خودرو در جاده‌های همدان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌‎ای استان همدان از ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد در محورهای استان و جابه‌جایی افزون بر ۱۹۰ هزار مسافر از مبدأ همدان به اقصی نقاط کشور خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، مهرداد آهکی گفت: از ابتدای طرح  نوروزی ۱۴۰۳ تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ۲۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان توسط سامانه‌های ترددشمار به ثبت رسیده است و طی همین مدت نیز ۱۹۰ هزار و ۸۷۱ نفر مسافر از مبدأ استان همدان به اقصی نقاط کشور جابه‌جا شده‌اند.

وی ادامه داد: طی این مدت نیز افزون بر ۸۳۰۰ مترمربع لکه‌گیری و چاله‌گیری، ۳۸۰ کیلومتر خط‌کشی، ۲۶۸۶ کیلومتر باند برف‌روبی، اسکان و خدمات‌رسانی به ۳۲۰ نفر مسافر، ۶۰۹ مورد پاکسازی پارکینگ جاده‌ای، ۱۳۸۰ کیلومتر شانه‌سازی و آزادسازی حریم، ۱۲۲۰ مورد بازدید از پل‌ها و آبروها، ۴۷۸ مورد تعمیر و سرویس سیستم روشنایی، ۱۳۷ مورد جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز، نصب و تعمیر ۱۷۲۹ عدد تابلو، علائم و ... در سطح راه‌های شریانی، اصلی، فرعی و روستایی استان همدان انجام شده است.

آهکی تصریح کرد: از جمله اقدامات مؤثر و تأثیرگذار این اداره‌کل در سال گذشته و طرح نوروزی ۱۴۰۳ که منجر به کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات جاده‌ای در راه‌های استان همدان شد، شامل رفع کامل ۳۱ نقطه حادثه‌خیز، اجرای ۵۰۴ کیلومتر روکش آسفالت، اجرای ۴۱۰۰ کیلومتر خط‌کشی و ۹۴۷۰ کیلومتر شانه‌سازی بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن