Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث ادعای کذب برخی سلبریتی‌ها باعث ایجاد آشوب در کشور شد

ادعای کذب برخی سلبریتی‌ها باعث ایجاد آشوب در کشور شد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اغتشاشات اخیر برنامه‌ای از پیش تعیین شده از سوی دشمنان بود.

به گزارش "همدان نیوز"، حجت‌الاسلام احمد حسین فلاحی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر برنامه‌ای از پیش تعیین شده بود، اظهار داشت: دشمن با بمباران رسانه‌ای سعی به تحریک مردم داشت.

وی تصریح کرد: برای اغتشاشگران مشخص شده بود که به کدام امکان حمله کنند، با خود گازوئیل بیاورند در کف خیابان‌ها بریزند و به مقدسات مردم توهین و حمله کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه این اقدامات از قبل برنامه‌ریزی شده بود، عنوان کرد: فوت یک دختر جوان بهانه‌ای بود دشمنان حمله به حجاب، حمله به متدینین، مقدسات، مساجد و حسینه‌ها را در دستور کار قرار دهند.

فلاحی با بیان اینکه همه این اقدامات انجام شد تا نگاه عمومی مردم را به سمت تنفر از مقدسات ببرند، اظهار داشت: محرکین و مسببین این اتفاقات باید در برابر قانون پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه پزشکی قانونی به همراه نیروی انتظامی در مجلس حاضر شد و درباره مرگ خانم امینی توضیح داد، تصریح کرد: بر اساس اظهارات پزشکی قانونی، این دختر در 8 سالگی جراحی شده، دارو مصرف میکرده و دچار بیماری زمینه‌ای بوده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنا به گفته پزشکی قانونی آثار ضرب و شتم در بدن مرحومه امینی وجود نداشته است، تاکید کرد: برخی سلبریتی‌ها، سران فتنه و دیگر گروه‌ها، با یک ادعای کذب سبب ایجاد آشوب در کشور شدند که حالا باید پاسخگو باشند.

وی گفت: دستگاه قضایی موظف است دیه و خسارتی که به اموال عمومی و مصدومان این حادثه وارد شده را از اراذل و اغتشاشگران دریافت کند./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن