Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث كلاهبردار 130 ميلياردي در رزن به دام پلیس افتاد

كلاهبردار 130 ميلياردي در رزن به دام پلیس افتاد

b_150_150_16777215_00_images_kamranisaleh7410.jpgفرمانده انتظامي استان همدان از دستگيري يك كلاهبردار 130ميليارد ریالی كه در قالب تاسيس شركت و فروش سهام، اقدام به كلاهبرداري در شهرستان رزن و همدان می کرد، خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سردار بخشعلی کامرانی صالح در تشریح این خبر گفت: در پی دريافت يك فقره پرونده شکایت مبني بر وقوع يك فقره كلاهبرداري در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور كار مأموران پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

وي ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد، متهم در قالب تاسيس شركت و فروش سهام، از مالباختگان در سطح شهرستان رزن و استان همدان كلاهبرداري كرده است.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی و بکارگیری شگردهای پلیسی، محل اختفاي این متهم در شهرستان رزن شناسايي و نامبرده در يك عمليات غافلگيرانه دستگير و مشخص شد، وی در شهر همدان نيز با استفاده از فروش صوري سهام يك شركت، از 80 نفر كلاهبرداري كرده است.

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان با اشاره به این که مبلغ كلاهبرداري اين متهم حرفه اي فقط در شهرستان رزن مبلغي بالغ بر 130 ميليارد ريال مي باشد، گفت: تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن