Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث انهدام کارگاه بزرگ تهيه و توليد مواد غذايي تقلبي در ملاير

انهدام کارگاه بزرگ تهيه و توليد مواد غذايي تقلبي در ملاير

b_150_150_16777215_00_images_taghalob75.jpgفرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسايي و انهدام کارگاه بزرگ تهيه و توليد مواد غذايي تقلبي در این شهرستان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، سرهنگ محمدباقر سلگي با اعلام اين خبر افزود: در اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و با انجام کار اطلاعاتي دقيق ، ماموران پليس اطلاعات از مکان تهيه و توليد مواد غذائي تقلبي در محيطي کاملاً آلوده و مخفي مطلع شدند .

اين مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود: در همين ارتباط با هماهنگي به عمل آمده با دستگاه قضائي ، ماموران اين يگان در يک عمليات ضربتي از اين سوله متروکه بازرسي به عمل آورده و تعداد دو نفر متهم را در حين تهيه مواد غذائي غيرمجاز در اين مکان دستگير کردند .

وي افزود: با بررسي به عمل آمده مشخص شد که اين افراد بصورت پنهاني و غير مجاز و با بکارگيري تعدادي کارگر اقدام به راه اندازي کارگاه غيرمجاز توليد مواد غذايي تقلبي در محيطي غيربهداشتي کرده و از ترکيباتي نظير اسيد سيتريک ، انواع رنگ هاي غذايي غير مجاز نيز استفاده و اقدام به توليد لواشک تقلبي مربوطه به انواع ميوه ها جهت توزيع در ساير نقاط کشور را  کرده اند.

سرهنگ سلگي ادامه داد: با تلاش ماموران و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در مجموع مقدار 29 هزار و 600 کيلوگرم انواع مواد استفاده شده در تهيه و توليد لواشک تقلبي کشف و برابر  نظر کارشناسي ماموران بهداشت و دستور دادستان اين اقلام توقيف و مکان مورد نظر نيز پلمپ شد که با تشکيل پرونده مراتب تحت پيگرد قانوني قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان ملاير در خاتمه افزود: پليس با تمام ظرفيت هاي در اختيار و توانمندي هاي موجود، در خدمتگزاري به اين مردم شريف و فهيم بوده و براي دفاع از حقوق قانوني شهروندان از هيچ کوششي فرو گذار نخواهد کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن