Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی اجرای ۳۰ عنوان برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در همدان

اجرای ۳۰ عنوان برنامه شاخص در هفته دفاع مقدس در همدان

فرمانده سپاه ناحیه همدان از برگزاری ۳۰ عنوان برنامه شاخص و ۳۷۰ عنوان ریزبرنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما مقاوم هستیم» در همدان خبر داد.

 

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه همدان، سیدجواد حسینی، فرمانده سپاه ناحیه همدان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با اشاره به رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس در هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: امنیت امروز ما حاصل خون به زمین ریخته شده هزاران شهید است که باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: الگوگیری از شهدای دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان ما بسیار مهم است و باید برای تحقق این هدف بسیار تلاش کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدّس جمهوری اسلامی برای بدبین کردن مردم نقشه‌های زیادی را کشیده‌اند که باید با جهاد تبیین به روشنگری بپردازیم.

وی با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی اربعین حسینی گفت: راهپیمایی اربعین یک رزمايش سیاسی و اعتقادی با حضور کشورهای مختلف جهان بود.

حسینی با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته دفاع مقدس عنوان کرد: ۳۰ عنوان برنامه شاخص و ۳۷۰ عنوان ریزبرنامه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما مقاوم هستیم» در همدان اجرا می‌شود.

وی گفت: همچنین به مناسبت این ایام و با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید ۶۰۰ بسته‌ لوازم التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در نظر گرفته شده که به دست آنان خواهد رسید.

فرمانده سپاه ناحیه همدان ابراز کرد: غبارروبی مزار مطهر شهدا، دیدار با امام جمعه، برگزاری میز خدمت، دیدار با خانواده‌های شهدا، توزیع بسته‌های معیشتی و... از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن