Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی زمان برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان مشخص شد

زمان برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان مشخص شد

b_150_150_16777215_00_images_jashnvare1.jpgرئیس جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان آذر ماه امسال در همدان برگزار می شود.

به گزارش "همدان نیوز"، فاضل عبادی اظهار داشت: مریم کاظمی،هنرمند شناخته‌شده تئاتر که دبیری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را در آذرماه ۱۳۹۶ بر عهده داشت؛ امسال نیز دبیر جشنواره نوجوان خواهد بود.

وی با بیان اینکه بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ٢٩ آبان‌ماه تا ٤ آذرماه امسال در همدان برگزار می‌شود، اضافه کرد: فراخوان این دوره از جشنواره در نیمه اول تیرماه منتشر می‌شود.

رئیس جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان بیان کرد: هنوز تصمیمی برای تعیین تعداد سالن‌ها برای نمایش تئاترها گرفته نشده ولی به احتمال زیاد همه سالن‌های نمایش برای برگزاری بهتر جشنواره در اختیار هنرمندان قرار گیرد و از آنجایی‌که معتقدیم همه مردم در مرکز استان و شهرستان‌ها باید از برنامه‌های این جشنواره استفاده کنند، تمهیدات لازم برای اجرای نمایش‌ها در شهرستان‌های استان اندیشیده شده است.

عبادی جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان را بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری کشور در حوزه کودک و نوجوان دانست و خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری جشنواره این است که نشاط، شادابی و برنامه‌های تخصصی در سطح استان برای کودکان و نوجوانان فراهم کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن