Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

تأکید امام جمعه همدان بر لزوم توجه به کیفیت آب آشامیدنی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر لزوم توجه به کیفیت آب آشامیدنی همدان گفت: حساسیت در حوزه سلامت مردم بدون نگاه سیاسی و تسامح وظیفه شرعی مسئولان است.

ثبت «سابقه کار» برای سربازانی که مهارت می‌آموزند/ ۴۵درصد سربازان دارای مدرک کاردانی به بالا

معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: از سال گذشته برای سربازانی که در طول خدمت مهارتی را یاد می‌گیرند «سابقه کار» ثبت می‌شود.

واکسن آنفولانزا در داروخانه‌های استان همدان توزیع شد

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از اواخر شهریور ماه توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه‌های همدان آغاز شده است.

آسانسور تعدادی از هتل‌های همدان پلمب شد

مدیرکل استاندارد استان همدان از پلمب آسانسورهای تعدادی از هتل‌های همدان خبر داد.

تنبیه بدنی دانش‌آموزان، خط قرمز آموزش و پرورش استان همدان است

رییس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به حادثه تنبیه یکی از دانش‌آموزان در شهرستان بهار، گفت: تنبیه بدنی دانش آموزان خط قرمز آموزش و پرورش استان همدان است و متناسب با مقررات با خاطیان برخورد خواهد شد.

استاندار همدان:

سلامت آب شُرب مردم استان خط قرمز ماست

استاندار همدان با بیان اینکه سلامت آب شُرب مردم همدان خط قرمز ما است بر ضرورت و اولویت سلامت و بهداشت آب‌ شُرب همدان تاکید کرد.

پرونده بارش‌های سال آبی استان همدان با ۳۳ درصد کاهش بسته شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان گفت: پرونده بارش‌های استان همدان در سال آبی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با کاهش ۳۳ درصدی نسبت به میانگین بلند مدت بسته شد.

آمار روزانه کرونا در استان همدان؛ بدون فوتی و ۲۳ بیمار جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در این استان در ۲۴ ساعت گذشته صفر بود و شمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۴۰۹ نفر رسید.

فیلترینگ حالا حالاها برقرار است!

وزیر ارتباطات می‌گوید مردم کسب‌وکارهای خود را از پلتفرم‌های خارجی به پلتفرمهای ایرانی منتقل کنند.

بارش‌های پاییزی امسال همدان کمتر از نرمال است

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های بلندمدت، مقدار بارندگی در پاییز امسال کمتر از حد نرمال خواهد بود.

۹۳.۳ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال استان همدان علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان همدان با اشاره به اینکه سه میلیون و ۲۳۶ هزار و ۷۳۳ دُز واکسن کرونا تاکنون در استان تزریق شده است، گفت: در مجموع ۹۳.۳ درصد افراد بالای ۱۲ سال این استان نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

۲۹ درصد از مراجعان به اماکن عمومی استان همدان فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی استان همدان گفت: رعایت پروتکل فاصله گذاری فیزیکی در اماکن عمومی روند کاهشی داشته و طی بازرسی های صورت گرفته در یک هفته گذشته، مشخص شد که تنها در ۲۹ درصد اماکن این مولفه رعایت شده است.

آمادگی کامل همدان برای بازگشایی مدارس

فرماندار همدان از آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس خبر داد.