Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت سیزدهم

وزیر صمت: ۶۰ میلیارد یورو طرح در کشور اجرا شده است

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: ۶۰ میلیارد یورو طرح در کشور از زمان فعالیت در این مسئولیت( طی ۲ ماه گذشته) اجرا شده که همه نتیجه بخش بوده است.

پرداخت 12 میلیارد تومان از تسهیلات مردمی سفر رییس جمهور به همدان

مدیر صندوق کار آفرینی امید استان همدان گفت: ۱۲۰ میلیارد ریال از تسهیلات مردمی سفر رییس جمهور به این استان (مرداد سال ۱۴۰۱) از سوی این بانک پرداخت شده است.

جزئیات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، کارت‌ شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ از امروز دوشنبه ۹ مرداد ماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود.

تغییر ساعت کاری با مجوز سران قوا بود

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری استخدامی اظهار داشت: تغییر ساعت کاری از ساعت ۶ تا ۱۳ و ما بقی به صورت دور کاری با مجوز سران قوا بود.

دولت سیزدهم دیپلماسی تعاملی و هم‌افزا را جایگزین دیپلماسی التماسی کرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دیپلماسی تعاملی و هم‌افزا جایگزین دیپلماسی التماسی در دولت مردمی سیزدهم شده و بحث ارتباط صمیمانه با کشورهای همسایه با جمعیت بالای ۵۳۰ میلیون به خوبی شکل گرفته است.

نامگذاری یکم شهریورماه به نام «همدان»/بازی رایانه‌ای ۲۱ ساعتی ۵ میلیون ایرانی

وزیر ارشاد با بیان اینکه سطح مطالعه در کشور ۳۱ دقیقه است، تأکید کرد: برای بالا بردن سطح مطالعه در کشور باید تلاش کرد چراکه در حال حاضر در کشور پنج میلیون نفر بیش از ۲۱ ساعت بازی رایانه‌ای انجام می‌دهند.

معلمان هفته آینده خبرهای خوبی می‌شنوند

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فرا رسیدن روز معلم گفت: معلمان در هفته معلم خبرهای خوبی خواهند شنید.

خبر جدید درباره افزایش حقوق‌ کارگران و بازنشستگان

سیدصولت مرتضوی با اشاره به بسته‌های حمایتی این وزارتخانه برای جامعه هدف بازنشستگان و بیمه شدگان گفت: بالغ بر ۱۴.۵ میلیون بیمه شده اصلی داریم و شمار مجموع بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی به حدود شش میلیون نفر می‌رسد.

وزیر نیرو به نهاوند سفر می‌کند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر نیرو به شهرستان نهاوند خبر داد.

حق مسکن کارگران از همین ماه باید پرداخت شود

وزیر کار با اشاره به تصویب حق مسکن کارگران در هیات وزیران تاکید کرد: کمک هزینه ۹۰۰ هزار تومانی مسکن کارگران از فروردین امسال باید به کارگران پرداخت شود.

همه نهادها و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند

استاندار همدان در پیام نوروزی آورده است: امروز همه نهادهای انقلاب اسلامی و دولت در کنار مردم برای ساختن ایران قوی ایستاده‌اند.

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ساعت ۲۴ امشب

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی این وزارتخانه تا ساعت ۲۴ امشب است و دیگر تمدید نمی‌شود، گفت: از روز گذشته محدودیت رشته تحصیلی برای افرادی که دو سال سابقه آموزشی و تربیتی دارند، حذف شده است.

امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند روشنگری است

وزیر ‏‏میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند روشنگری است و باید سراغ وحدت حول ارزش‌های اسلامی و حول اسلامی که رهبری و امام به ما یاد داده اند، برویم.