Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

همدانی ها تابستان امسال قطعی آب ندارند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت که طرح بزرگ آبرسانی به همدان از سد تالوار به مراحل پایانی و بهره برداری نزدیک شده است که با افتتاح آن شهروندان همدانی در فصل تابستان امسال و اوج مصرف بر خلاف تابستان پارسال دیگر با قطعی های مکرر آب مواجه نمی شوند.

تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که تخصیص سهام عدالت به جاماندگان این سهام به دلیل تصویب نشدن پرتفویی که برای جاماندگان در نظر گرفته شده بود منتفی شد.

اعلام ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها در سال جدید

سخنگوی دولت ساعت کاری مدارس، ادارت، بانک‌ها و ادارات ستادی در سال آینده را اعلام کرد.

۸۰۸ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در همدان توزیع شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع ۲۱۴ تن گوشت قرمز منجمد و ۵۹۴ تن گوشت مرغ منجمد طی اسفند ماه با نظارت دقیق ناظران سازمان در سطح استان خبر داد.

اعلام قیمت فروش کارخانه‌ای خودروها در نیمه دوم فروردین/ قیمت خودرو به تعادل می‌رسد

نایب رئیس شورای رقابت از اعلام قیمت فروش کارخانه‌ای خودروها در نیمه دوم فروردین سال آینده خبر داد و تاکید کرد که در سال جدید بازار خودرو آرامش خواهد داشت و قیمت‌های بازار به تعادل می‌رسد.

ممنوعیت تردد کامیون از معابر شهری همدان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام‌پایانی سال و افزایش مسافرت ها، اجازه تردد کامیون و میکسرها در معابر شهری از هفته آینده داده نمی شود.

کمبود مرغ و تخم مرغ در همدان نداریم

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی همدان گفت: خوشبختانه هیچ گونه کمبودی در بازار مرغ و تخم مرغ ایام عید و ماه رمضان نداریم.

بیش از ۲۲ میلیارد تومان صدقه در همدان جمع آوری شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان گفت: ۲۲ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان صدقه امسال از صندوق های صدقات در استان جمع آوری و در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

رونمایی از برنامه سه ساله استان همدان در ابتدای سال ۱۴۰۲

استاندار همدان گفت: تدوین برنامه سه سال استان همدان انجام شده است و در ابتدای سال ۱۴۰۲ رونمایی از آن می شود.

بازگشت 91 میلیارد تومان از مطالبات سازمان تامین اجتماعی با اقدام سپاه همدان

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از بازگشت ۹۱۱ میلیارد ریال از مطالبات سازمان تامین اجتماعی با اقدام اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

مشکلی در تامین کالاهای شب عید همدان وجود ندارد

دادستان همدان پس از بازدید از برخی انبارها و کشتارگاه های مرغ استان، گفت: کالا‌های اساسی مورد نیاز بازار شب عید تا این لحظه به میزان کافی در استان ذخیره سازی شد و مشکلی در زمینه تأمین این کالا‌ها وجود ندارد.

شورای شهر همدان به معضل گرانی زمین و مسکن پایان دهد!

فرماندار همدان گفت: یکی از چالش‌های فعلی شهر همدان گران بودن نرخ زمین و مسکن است که با تأیید و ابلاغ طرح جامع، تولید و عرضه زمین می‌توان آن‌ را کنترل کرد.

میزان بارندگی در همدان ۲۰ درصد کاهش یافته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: مجموع بارش های استان در سال آبی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت متوسط ۱۷۰ میلی متر(برف و باران) ثبت شده است که این میزان نسبت به بارش‌های بلند مدت ۲۰ درصد کاهش را نشان می دهد.