Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

محکومیت ۹۴۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه بیش از ۹۴۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در همدان خبرداد و گفت: از ابتدای امسال تا ۲۲ خردادماه، ۳۱۶۶ پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده که از این تعداد ۲۸۵۱ پرونده مختومه شده و متخلفان به پرداخت بیش از ۹۴۶ میلیارد و ۷۵۴ میلیون و ۸۵۹ هزار ریال محکوم شدند.

صادرات محصولات گلخانه‌ای استان همدان 20 برابر شد

مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از رشد ۲۰ برابری صادرات محصولات گلخانه‌ای استان در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: در دوسال گذشته بیش از ۶۱ هزار تن انواع محصولات گلخانه‌ای صادر شده است.

بسته ۲۰ گیگابایتی رایگان انتخاباتی

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات اعلام کرد که یک بسته رایگان هدیه ۲۰ گیگابایتی برای ترافیک پیام‌رسان‌های داخلی در نظر گرفتیم.

ورود ۱۲ هزار و ۷۰۴ دستگاه خودروی سواری به محوطه‌های گمرکی

رئیس کل گمرک ایران با اعلام اینکه هم اکنون ۱۲ هزار و ۷۰۴ دستگاه خودروی سواری در محوطه‌های گمرکی موجود است از ترخیص قطعی ۴ هزار و ۱۵ دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.

حضور ۳۹ شرکت در نمایشگاه مبلمان همدان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گفت: نمایشگاه مبلمان سال ۱۴۰۳ ویژه عرضه تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون با حضور ۳۹ شرکت، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان برپا شده است.

هشت شهر و روستای همدان دارای گواهینامه ایمنی آب شدند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب همدان از پایش مداوم سلامت آب شرب در این استان خبر داد و گفت: پنج شهر و سه روستا در استان همدان از گواهینامه برنامه ایمنی آب برخوردار شدند.

ناوگان ریلی همدان تا سه برابر گنجایش افزایش ظرفیت دارد

مدیرکل راه‌آهن غرب کشور گفت: مسافران از ناوگان ریلی همدان استقبال خوبی دارند و ظرفیت جابه جایی تعداد مسافران در مسیرهایی همچون همدان-مشهد تا سه برابر گنجایش، جای افزایش دارد.

تامین روزانه ۱۶ تن گوشت قرمز برای شهرستان همدان

رئیس اتحادیه قصابان شهرستان همدان، گفت: روزانه برای شهرستان همدان بین ۱۵ تا ۱۶ تن گوشت قرمز دام‌های سبک و سنگین تامین شده است.

دریافت جریمه میلیاردی قاچاق ۸۷ دستگاه لوازم خانگی در همدان

معاون قضایی تعزیرات حکومتی همدان از دریافت جریمه یک میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریالی برای قاچاق ۸۷ دستگاه انواع لوازم خانگی در همدان خبر داد.

مرغ مازاد همدان به کشورهای همسایه صادر می‌شود

مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: عراق، افغانستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس مقصد صادرات مرغ همدان خواهند بود.

سهمیه صادراتی سیب‌زمینی استان همدان از 3 هزار تن افزایش یابد

معاون امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه سهمیه صادراتی سیب‌زمینی استان همدان از ۳ هزار تن افزایش یابد، گفت: در مناسبت‌های پیش رو ثبات بازار به لحاظ قیمت و عرضه اقلام مورد نیاز مردم بیش از گذشته حفظ و پایدار می‌شود.

امضای طلایی در نظام مهندسی کشاورزی همدان از بین رفته است

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی همدان گفت: همه پروانه های تاسیس و بهره برداری واحدهای تولیدی کشاورزی از سوی این سازمان صادر می شود و امضاهای طلایی نیز از بین رفته است.

صدور 2600 پروانه بهره‌برداری و جواز تاسیس صنعتی در همدان

مدیرکل صمت استان همدان از صدور افزون بر 300 پروانه بهره‌برداری و 2 هزار و 300 جواز تاسیس برای واحدهای تولیدی و صنعتی در دولت مردمی سیزدهم خبر داد.