Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

محکومیت ۵ میلیاردی برای پرونده‌های قاچاق کالا در همدان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت بیش از دو میلیارد ریالی قاچاق لوازم خانگی در همدان خبر داد و گفت: قاچاقچی لوازم خانگی به پرداخت دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

روزانه ۱۹۰ تا ۲۰۰ تن مرغ در استان همدان تولید می‌شود

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از افزایش شش میلیون قطعه‌ای جوجه‌ریزی مرغداری‌های سطح استان در ۱۱ ماه سال‌جاری به نسبت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: به صورت میانگین روزانه بین ۱۹۰ تا ۲۰۰ تن مرغ در استان تولید می‌شود.

واگذاری ۷۰۰ قطعه زمین به ۸۸۱ خانواده همدانی

آیین واگذاری ۷۰۰ قطعه زمین به ۸۸۱ خانواده در راستای ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان همدان واگذار شد.

تورم سراغ ثروتمندان رفت!

بیشترین فشار تورم براساس آمارهای رسمی به دو دهک پردرآمد وارد می‌‎شود. اهالی آذربایجان غربی، ایلام و یزد بیشتر از ساکنان سایر استان‌ها با تورم دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

سکه ارزان می‌شود

نایب رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با وجود روند صعودی قیمت‌ها، حباب سکه در حال کاهش است.

آغاز طرح ویژه نظارتی بازار ماه رمضان و نوروز در همدان

معاون بازرسی و نظارت اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد: طرح نظارتی ویژه با نظارت بر بازار کالا و خدمات در ماه مبارک رمضان و نوروز، با نظارت مستمر بر کلیه حلقه‌های زنجیره تولید، تأمین و عرضه از یکم اسفندماه سال‌جاری تا ۲۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ اجرا می‌شود.

برف‌روبی و نمک‌پاشی بیش از ۱۸ هزار کیلومتر از محورهای ارتباطی همدان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از انجام عملیات نمک پاشی و برف روبی راهداران در ۱۸ هزار و ۳۰۰ کیلومتر باند از محورهای ارتباطی استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سیلوهای گندم و کارخانجات آرد همدان زیر ذره بین تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: در حوزه آرد و نان با توجه به حساسیت موضوع نان و ارتباط آن با امنیت غذایی با قاطعیت و به صورت بازدارنده با متخلفان برخورد می‌شود.

اجبار به خرید برند خاص در طرح کالابرگ تخلف است/ مردم برای خرید یارانه تشویقی عجله نکنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه اجبار به خرید برند خاص در طرح کالا برگ الکترونیک تخلف است و با فروشگاه های متخلف برخورد می شود،گفت: مردم برای خرید از محل یارانه تشویقی عجله نکنند چرا که فرصت زیادی برای انجام این کار دارند.

یارانه بهمن ماه دهک‌های اول تا سوم واریز شد

یارانه کمک معیشتی بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به حساب کلیه سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا سوم در سراسر کشور واریز شده و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه (۲۵ بهمن ماه) قابل برداشت شده است.

صادرات ۱۰۰۰ تنی ماهی قزل‌آلا از همدان به روسیه

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات هزار تنی ماهی قزل‌آلا از این استان خبرداد و گفت: یک هزار تن ماهی قزل‌آلا به صورت بسته بندی و فیله از استان به روسیه صادر شده است ضمن اینکه صادرات ماهیان زینتی به شکل غیرمستقیم از استان انجام می‌شود.

بخشش جرائم انشعابات غیرمجاز آب و فاضلاب در همدان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب همدان گفت: برای حمایت از خانواده های کم بضاعت محلات حاشیه ای شهرها و روستاهای استان، بدون در نظر گرفتن خسارات وارده و جریمه های نقدی نسبت به برقراری انشعاب مجاز آب برای آنها اقدام می شود.

افزایش قیمت نان تخلف است

سخنگوی اقتصادی دولت درباره نوسانات بازار ارز توضیح داد: سیاست دولت و تدابیر بانک مرکزی متمرکز بر کاهش نوسانات و بازگشت ثبات به بازار ارز است و از تمام ظرفیت‌های قانونی بانک مرکزی نیز در این مسیر استفاده خواهد شد.