Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

کوتاهی مدیران عامل اصلی بحران آب در همدان

دادستان همدان مقصر اصلی بحران آب همدان را کوتاهی مدیران برشمرد و گفت: پرونده ای برای ترک فعل و کوتاهی برخی مدیران مرتبط تشکیل شده و به طور قطع با مقصران این بحران برخورد خواهد شد.

شورا و شهرداری همدان در جدال با پل غدیر/ آزمایشات فنی مهندسی کیفیت بتن پل را رد کرد

براساس اطلاعات موجود پل غدیر شهر همدان مشکلات فنی و ایمنی اساسی دارد و براساس نتیجه آزمایشات فنی مهندسی، کیفیت بتن این پل ‌رد شد.

ظرفیت آبرسانی به همدان تا هزار و ۸۰۰ لیتر در ثانیه افزایش می‌یابد

استاندار همدان گفت: تصفیه خانه طرح آبرسانی به همدان تا چند ماه آینده به مرحله بهره برداری می‌رسد که در فاز نخست یک هزار و ۲۰۰ لیتر در ثانیه و در فاز بعدی یک هزار و ۸۰۰ لیتر در ثانیه آب از طریق آن تصفیه و به شبکه آبرسانی شهر همدان متصل می‌شود.

پرداخت 73 میلیارد تومان تسهیلات فرزندآوری در استان همدان

رییس شورای عالی بانک های استان همدان گفت: ۹ هزار و ۲۰۸ فقره تسهیلات فرزندآوری به ارزش ۳۷۳ میلیارد تومان تاکنون در استان همدان پرداخت شده است.

خرید بیش از ۱۸۵ تن گوشت قرمز از دامداران همدان

مدیر امور دام سازمان جهادکشاورزی استان همدان از خرید بیش از ۱۸۵ تن گوشت قرمز از دامداران استان خبر داد.

اختصاص 160 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مشاغل خانگی همدان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از اختصاص ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرضل الحسنه برای مشاغل خانگی استان خبر داد.

بازگشت ۳۶ بنگاه اقتصادی راکد به چرخه تولید در همدان

مدیر سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال‌جاری ۳۶ بنگاه اقتصادی راکد در استان همدان به چرخه تولید بازگشته است.

پروژه مشترک ساخت و بازیافت هواپیما در همدان نهایی می‌شود

نماینده مردم همدان در مجلس به احداث پروژه بازیافت هواپیما اشاره کرد و گفت: این پروژه بین اصفهان و همدان مشترک خواهد بود به نحوی که ساخت در اصفهان و بازیافت در همدان انجام می شود.

لوازم خانگی چند؟

گزارش‌ میدانی از بازار لوازم خانگی حاکی از رکود در بازار و افزایش تقاضا برای تعمیرات است و حداقل قیمت یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به ترتیب ۱۷، شش و ۱۲ میلیون تومان است.

۳۶۴ حلقه چاه غیرمجاز در استان همدان مسدود شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از انسداد ۳۶۴ حلقه چاه غیر مجاز از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه در این استان خبر داد و گفت: با مسدود کردن این چاهها، هشت میلیون و ۴۵۵ هزار متر مکعب در استفاده از آب های زیرزمینی جلوگیری شده است.

برنامه‌ای برای قطعی گاز در زمستان نداریم

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: برنامه‌ای برای سهمیه بندی و یا قطعی در زمستان امسال نداریم و برای ارائه خدمات مناسب به مشترکان تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

صعود چند پله‌ای قیمت خودروها در بازار طی یک‌ماه

روند قیمت‌ها در بازار خودرو طی یک ماه اخیر نشان می‌دهد که بازار با افزایش قیمت قابل توجهی طی این مدت روبه‌رو بوده است.

تعیین قطعی ۱۷۴ هکتار زمین برای مسکن ملی همدان

استاندار همدان اعلام کرد: طی اقدامات صورت گرفته، ۱۷۴ هکتار زمین برای ساخت مسکن در همدان تعیین تکلیف قطعی شده است.