Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

شناسایی ۱۰ نقطه حادثه‌خیز جدید در همدان

معاون فنی اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه ۱۱۶ نقطه حادثه‌خیز در استان همدان وجود دارد، گفت: ۷۰ نقطه پر تصادف، ۳۶ نقطه دارای تصادف و ۱۰ نقطه حادثه‌خیز که اخیراً شناسایی شده است در استان همدان وجود دارد.

اختصاص ۵۰۹ میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاهای استان همدان

استاندار همدان گفت: ۵۰۹ میلیارد تومان از ردیف اعتبارات محرومیت زدایی برای آبرسانی به روستاهای این استان اختصاص یافت.

ایجاد منبع ذخیره آب در مناطق حفاظت شده محیط زیست همدان

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: با توجه به خشکسالی و بحران آب در ۲ منطقه حفاظت شده «لشگردر» ملایر و «نشر» همدان در این مناطق منبع ذخیره آب ایجاد می شود.

پیش بینی برداشت ۸۱۵ هزار تن انواع محصولات باغی در استان همدان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از پیش بینی برداشت ۸۱۵ هزار تن انواع محصولات باغی در این استان خبر داد.

افزایش ۵۰ درصدی صادرات در همدان

مدیرکل گمرک استان همدان با بیان اینکه تراز تجاری استان با حدود ۲۷ میلیون دلار مثبت است، گفت: در چهارماهه ابتدای امسال ۳۵ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۱۶۸ دلار کالا از گمرک استان همدان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۰ درصدی دارد.

نرخ جدید عوارض آزادراه‌ها از امروز اجرا می‌شود

مدیرکل بهره‌برداری از آزادراه‌ها گفت: نرخ جدید عوارض آزادراهی با میانگین افزایش ۲۵ درصدی از امروز(پنجشنبه) در سراسر آزادراه‌های کشور اجرایی می‌شود.

حجم ذخیره آب سد اکباتان به ۳.۵ میلیون متر مکعب رسید

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: منابع تامین آب مورد نیاز شهرستان همدان محدود است و اکنون حجم ذخیره آب سد اکباتان به ۳.۵ میلیون متر مکعب رسیده است.

اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌های مختلف کشاورزی استان همدان در سفر ریاست جمهوری

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تصویب و اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های مختلف بخش کشاورزی این استان در سفر اخیر ریاست جمهوری و هیئت دولت خبر داد.

پیش‌بینی خرید تضمینی بیش از ۳۰۰ هزار تن گندم در استان همدان

مدیرکل غله‌ و خدمات بازرگانی استان همدان از پیش بینی خرید تضمینی بیش از ۳۰۰ هزار تن گندم مازاد از کشاورزان این استان توسط مراکز خرید گندم تعیین شده خبر داد.

تأمین اعتبار تکمیل ۶۸ پروژه در سفر رئیس جمهور به همدان

فرماندار همدان از تأمین اعتبار تکمیل ۶۸ پروژه اقتصادی، عمرانی و فرهنگی در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به همدان خبر داد.

۲۶۰ هزار مترمکعب روان آب در سیلاب اخیر استان همدان کنترل شد

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: ۲۶۰ هزار متر مکعب روان آب در سیلاب اخیر این استان کنترل و ۷۸ هزار متر مکعب آب استحصال شد.

تشکیل میز ارتباطات مردمی وزارت نفت در استان همدان

مدیر عامل شرکت گاز استان همدان از برگزاری میز ارتباطات مردمی وزارت نفت با حضور مدیر کل بازرسی، نظارت بر عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت نفت، همزمان با سفر ریاست جمهورو هیأت دولت به استان همدان، برای پاسخگویی و ارتباط مستقیم با مراجعان خبر داد.

افزایش ۲۸ درصدی تناژ حمل کالا در استان همدان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده‌ای همدان از افزایش ۲۸/۵ درصدی تناژ حمل محمولات عمده استان در چهار ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.