Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث

محورهای همدان لغزنده و خیس است/تا آخر هفته از تردد غیرضرور پرهیز شود

جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: در حال حاضر سطح جاده‌ها و محورهای تردد استان همدان لغزنده، خیس و گردنه اسدآباد علاوه بر این، مه‌آلود بوده و احتیاط رانندگان ضرورت دوچندان دارد.

پاسخ رییس پلیس راه همدان به گلایه برخی رانندگان جریمه شده از طریق دوربین

رییس پلیس راه همدان در پاسخ به گلایه برخی رانندگان جریمه شده در مسیرهای ارتباطی این استان که مدعی داشتن سرعت استاندارد بودند،گفت: دوربین های جاده ای این استان علاوه بر سرعت لحظه ای، میانگین سرعت خودروها را نیز محاسبه کرده و رانندگان متخلف جریمه می شوند.

آمادگی پلیس راهور همدان برای ترخیص سه هزار وسیله نقلیه توقیفی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: به منظور تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی، طرح ترخیص خودروهای رسوبی در پارکینگ ها آغاز شده و پلیس آمادگی لازم برای ترخیص بیش از سه هزار وسیله نقلیه موجود در پارکینگ ها را دارد.

جریمه ۱۹۰ میلیارد ریالی بتن فروش متقلب در همدان

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت ۱۹۰ میلیارد ریالی برای فروش بتن تقلبی خبر داد.

کلاهبرداری میلیاردی از شهروندان همدانی در پوشش میوه فروش سیار

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: اعضای باند کلاهبرداری که به روش اسکیمر و در پوشش میوه فروش سیار از شهروندان همدانی کلاهبرداری می کردند شناسایی و سردسته آنها بازداشت شد.

انهدام باند بزرگ قمار در همدان

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان از انهدام باند بزرگ قمار در استان خبر داد.

مه غلیظ وسعت دید رانندگان را در گردنه اسدآباد به ۲۰ متر کاهش داد

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: مه غلیظ صبحگاهی در برخی از نقاط استان موجب کندی تردد و کاهش وسعت دید رانندگان به ۲۰ متر در گردنه اسدآباد شده است.

تلفات جاده‌ای در محور غارعلیصدر و بیجار به صفر رسید

رئیس پلیس‌راه استان همدان از به صفر رسیدن فوتی‌های تصادفی محور غارعلیصدر و محور بیجار خبر داد.

۴۴ درصد سوانح همدان واژگونی است

جانشین رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه ۴۴ درصد از سوانح جاده ای همدان را واژگونی تشکیل می دهد،گفت: بارندگی شب گذشته و لغزندگی جاده موجب افزایش شمار سوانح واژگونی در جاده های برون شهری این استان شد.

دادستان همدان: قربانیان «م. س» به مراجع قضایی مراجعه کنند

یکی از قربانیان می‌گوید که متهم در راه همدان به تهران یک دفعه قفل ماشین را زد و به سمت جاده خاکی پیچید و مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

۱۷ نفر در همدان امسال بر اثر برق‌گرفتگی جان باختند

سرپرست اداره‌کل پزشکی قانونی استان همدان گفت: ۱۷ نفر بر اثر برق‌گرفتگی طی ۹ ماهه امسال در استان جان خود را از دست دادند.

کاهش ۶ درصدی فوتی‌های سوانح جاده‌ای همدان

جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: ۲۹۸ نفر طی ۹ ماهه امسال در سوانح جاده ای این استان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۷ نفر معادل ۶ درصد کاهش داشته است.

مراقب کلاهبرداری با پیامک‌های جعلی باشید

مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با اشاره به کلاهبرداری به روش ارسال پیامک‌های جعلی گفت: پیامک اصلی سامانه ثنا، قوه قضاییه فاقد لینک است و حاوی لینک پرداخت وجه نیست.