Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی کرونا جان دو هزار و ۵۵ نفر را در همدان گرفت

کرونا جان دو هزار و ۵۵ نفر را در همدان گرفت

b_150_150_16777215_00_images_Korona5.jpg

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هشت بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۵۵ نفر رسیده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، دکتر محمد طاهری افزود: ۳۴۲ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع بیماران سرپایی مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۴۰ هزار و ۲۲۱ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۶ هزار و ۲۹۹ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: به دنبال ترخیص ۲۰۳ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته شمار بهبود یافتگان در استان به ۱۳ هزار و ۲۷۹ نفر رسید و هم اینک حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد تخت های بیمارستانی خالی شده است.
وی گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵۰ مورد بود که ۱۴۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۵۰ بیمار وخیم گزارش شده است.
دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۱۷، بهار ۹۰۱، تویسرکان ۹۵۷، رزن ۷۰۶، درگزین ۲۶۵، فامنین ۲۹۸ و کبودراهنگ ۹۵۹ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۹۲۰  نفر در ملایر، ۲ هزار و ۱۳۰ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۶۰ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن