Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی معطلی دو هزار و ۸۰۰ کارت سوخت در باجه‌های پست همدان

معطلی دو هزار و ۸۰۰ کارت سوخت در باجه‌های پست همدان

b_150_150_16777215_00_images_sookht01.jpg

مدیرکل پست همدان با بیان اینکه ۲ هزار و ۸۰۰ فقره کارت سوخت در باجه معطله پست این استان وجود دارد از صاحبان آنها خواست برای دریافت کارت سوخت خودرو خود به این اداره کل مراجعه کنند.

به گزارش "همدان‌نیوز"، محمد امیدی بیان کرد: کارت سوخت های متعلق به سال گذشته و سالهای قبل توزیع شده اما درصد کمی از آنها به علت مراجعه نکردن گیرنده و درخواست طرف قرارداد، به شرکت نفت برگشت داده شد.
وی اضافه کرد: بخشی از کارت های سوخت پس از توزیع به دلایلی از قبیل تغییر نشانی و جابجایی محل سکونت افراد، تغییر مالکیت به علت فروش خودرو و نقص آدرس، به پست برگردانده و به باجه معطله تحویل شده است.
مدیرکل پست استان همدان اظهار داشت: به دنبال توزیع کارت های سوخت متعلق به سالجاری، کمتر از  پنج درصد کارت سوخت به عنوان معطله در باجه پست باقی مانده است.
امیدی اضافه کرد: در صورت حضور نداشتن افراد در محل سکونت و مراجعه مامور پست، برگه اخطاریه تا ۲ مرحله در محل سکونت صاحب مرسوله قرار می گیرد.
وی درباره کد پستی و طرح «جی نف» گفت: به منظور ارایه خدمات غیرحضوری به مردم در دوران شیوع کرونا، سامانه جدید درگاه خدمات الکترونیکی جی‌نف به آدرس gnaf.post.ir راه اندازی شد که شهروندان، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند با مراجعه به این سامانه و در چند مرحله ساده، خدمات مربوط به کدپستی را بدون مراجعه حضوری به واحدهای پستی دریافت کنند.
مدیرکل پست استان همدان افزود: برنامه پیش بینی شده برای تامین زیرساخت‌های پروژه جی نف(GNAF) شامل پیگیری تامین وجود لایه مرزبندی محلات و نامگذاری آن در شهرداری‌های استان بر اساس اعلام بخشنامه های کمیته نامگذاری معابر و شورای عالی استان‌ها است.
امیدی اضافه کرد: نامگذاری معابر و نصب پلاک آبی در بیشتر شهرهای استان، اشتراک گذاری اطلاعات بین دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان را از دیگر اولویت های سالجاری اداره کل پست همدان است.
وی گفت: این استان دارای ۱۰ شهرستان و یک میلیون و ۳۹۰ هزار رکورد اطلاعات مکانی است که شامل اطلاعات ۳۲ شهر و یک هزار و ۱۰۶ روستا است.
مدیرکل پست همدان اضافه کرد: بهنگام سازی اطلاعات مکان مناطق روستایی هر چهار سال یکبار و مناطق شهری هر ۲ سال یکبار صورت می گیرد و آخرین بهنگام سازی مناطق روستایی این استان سال ۹۴ و مناطق شهری در سال ۹۷ بوده است.
امیدی بیان کرد: در راستای حمایت از شرکت های استارتاپی تفاهم نامه هایی با پارک علم و فناوری، شتاب‌دهنده نوآوران اکباتان، شتاب‌دهنده هم‌پیوند، مراکز رشد دانشگاه های بوعلی، علوم پزشکی و دانشگاه آزاد و دیگر مراکز رشد استان همدان منعقد شده است.
وی افزود: همچنین با دریافت لیست شرکت‌های زیر مجموعه این مراکز در حال رایزنی با آنها و عقد قرارداد در راستای ساده سازی ارسال مرسولات شرکت‌ها با توجه به محتوای تولیدی آنها هستیم./ ایرنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن