Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس مخالف برگزاری اجلاس راه ابریشم نبودم

مخالف برگزاری اجلاس راه ابریشم نبودم

b_150_150_16777215_00_images_hajibabayi58.jpgنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم سخنرانی بنده در مراسم افتتاحیه اجلاس جهانی راه ابریشم، تعداد بالای سخنرانان و رعایت وقت بود.

به گزارش "همدان نیوز"، حمیدرضا حاجی بابایی افزود: بنده از ابتدا هیچ‌گونه مخالفتی با برگزاری این اجلاس نداشتم و معتقدم برگزاری رویدادهای بین‌المللی این‌چنینی باعث می‌شود نام همدان در دنیا پر آوازه شود.

وی اظهار کرد: برگزاری اجلاس جهانی راه ابریشم سبب خواهد شد تا زمینه ثبت جهانی آثار تاریخی و طبیعی همدان در سازمان جهانی یونسکو فراهم شود و این موضوع را به فال نیک می‌گیریم.

وی گفت: خوشبختانه کارهای بزرگی در استان همدان شروع شده است که پیگیری و به نتیجه رساندن آنها سبب خواهد شد تا همدان بین کلان‌شهرهای ایران جایگاه ویژه‌ای پیدا کند.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی برای توسعه استان همدان در بخش‌های مختلف مصوبات خوبی داشته است، بیان داشت: در بحث گردشگری نیز توجه خاصی به توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان در مصوبات مجلس شده است.

رییس فراکسیون ولایی مجلس ادامه داد: خوشبختانه در راستای توسعه استان اکثر مدیران اجرایی همراه هستند اما در برخی موارد سرعت انجام پروژه‌ها کند بوده، که نیاز هست مدیران برای اتمام این پروژه‌ها عزمی جهادی داشته باشند.

حاجی‌بابایی توجه به خواست و اولویت‌های مردم باید مدنظر همه مسئولین استان باشد، گفت: امروز مردم با مشکلات فراوان اقتصادی مواجه هستند و بنا به فرموده مقام معظم رهبری با اجرای صحیح اصول اقتصاد مقاومتی و پرهیز از هزینه‌های اضافی، باید به فکر حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن