Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر شهر و شورا ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس‌های همدان ممنوع

ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس‌های همدان ممنوع

b_150_150_16777215_00_images_mamno320.png

مدیر معاونت اتوبوسرانی سازمان شهرداری همدان با تأکید بر لزوم توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: از ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس‌های شهر ممانعت می‌شود.

به گزارش "همدان‌نیوز"، بابک اسدی از ممنوعیت ورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس‌های همدان خبر داد و اظهار کرد: استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس‌های شهر همدان اجباری است، در غیر این صورت از سوار شدن آنها ممانعت خواهد شد.
وی بیان کرد: با توجه به دستورالعمل ستاد مدیریت بیماری کرونا استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در ناوگان حمل و نقل عمومی الزامی است و این اقدام به ویژه در استفاده از اتوبوس‌ها باید با دقت بسیار، بررسی و پیگیری شود.
مدیر معاونت اتوبوسرانی سازمان شهرداری همدان خاطرنشان کرد:  باتوجه به شرایط کرونایی و با کاهش تقاضای سفر مسلما باید تعداد ناوگان کاهش پیدا می‌کرد اما با توجه به ضرورت فاصله‌گذاری اجتماعی نسبت به کاهش ناوگان اقدام نخواهیم کرد، هرچند متضرر شویم.
وی با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی مستمر اتوبوس‌های همدان از ابتدای شیوع بیماری کرونا بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مسافران اتوبوس تأکید کرد و گفت: شهروندان هنگام استفاده از اتوبوس در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی از کارت بلیت الکترونیکی استفاده کنند./فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن