Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث فردا؛ آخرین مهلت خروج خودروهای پلاک تهران و کرج از همدان

فردا؛ آخرین مهلت خروج خودروهای پلاک تهران و کرج از همدان

b_150_150_16777215_00_images_safar163.jpg

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: از زمانی که ورود خودروهای دارای پلاک انتظامی خوزستان به استان همدان ممنوع اعلام شده ۱۰۰ خودروی متخلف شناسایی و جریمه شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی اظهار داشت: با تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا ورود خودروهای شخصی از مناطق نارنجی و قرمز کشور به استان همدان ممنوع اعلام شده است.
وی افزود: از نیمه دوم اسفند ماه طرح ممنوعیت ورود خودروهای دارای پلاک انتظامی خوزستان به همدان آغاز شده و ادامه دارد. از زمان آغاز این طرح 100 خودروی متخلف شناسایی و اعمال قانون شده است.
رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه وضعیت تهران و کرج هم به حالت نارنجی درآمده تصریح کرد: به منظور کنترل وضعیت کرونا در استان به مسافرانی که تهران و کرج به همدان آمدند 48 ساعت فرصت خروج از همدان داده شده است.
جمالی با تأکید بر اینکه این فرصت 48 ساعته از روز گذشته آغاز شده است افزوود: پس از پایان مدت زمان یاد شده نسبت به اعمال قانون خودروهای متخلف اقدام می‌کنیم.
وی با اشاره به اینکه دیروز تردد خودروهای غیربومی در سطح شهر و مراکز گردشگری کمتر شده است گفت: در حال حاضر بیشتر خودروهای مسافر در حال خروج از همدان هستند.
رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه فعلا محدودیتی برای تردد در اماکن گردگشری و تفریحی در روز 13 فروردین اعلام نشده تصریح کرد: برای آغاز هرگونه محدودیت ترافیکی تابع تصمیم ستاد مدیریت کرونا هستیم./ تسنیم

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن