Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی اجرای طرح "سه شنبه های تکریم" در همدان

اجرای طرح "سه شنبه های تکریم" در همدان

b_150_150_16777215_00_images_ehsani102.png

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم با هدف تجلیل از خانواده شهدا در همدان خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی گفت: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور تکریم و توجه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران همزمان با شروع دهه کرامت «طرح ملی سه شنبه های تکریم» را برای اجرا در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز کرده است.
احسانی افزود: این طرح با هدف تکریم از خانواده‌های معظم شهدای حوزه فرهنگی و دینی اجرا و روزهای سه‌شنبه هر هفته اجرا می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: این طرح در همدان با حضور در منزل خانواده شهید سیداحمد برقعی آغاز و همزمان از پوستر «طرح ملی سه شنبه های تکریم» در منزل این شهید بزرگوار رونمایی شد.
 طرح ملی سه شنبه های تکریم ، همزمان با سراسر کشور به صورت ویژه به مدت 10 هفته تا 31 شهریور چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد و بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن