Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از 2 هزار مدرسه همدان

برگزاری انتخابات انجمن اولیا و مربیان در بیش از 2 هزار مدرسه همدان

b_150_150_16777215_00_images_varzesh.madrese8.jpgb_150_150_16777215_00_images_varzesh.madrese8.jpgرییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان همدان از برگزاری انتخابات این انجمن در بیش از 2هزار مدرسه استان خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز" و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان، محسن محمدی با اشاره به شعار امسال هفته پیوند با عنوان "مشارکت در مدرسه حق والدین است"،  اظهار  کرد: هفته پایانی مهرماه  هفته پیوند اولیا و مربیان نام گذاری شده است که بیانگر اهمیت و ضرورت تعامل خانواده و مدرسه است.

محمدی با بیان این که براساس سند تحول بنیادین خانواده در نظام تربیت رسمی و عمومی نقش مهمی را بر عهده دارد و باید با کسب شایستگی های لازم در امر تربیت فرزندان خود مشارکت فعال داشته باشد، افزود: نظام تربیت رسمی و عمومی نیز باید زمینه حضور فعال خانواده ها و مشارکت همه جانبه آنان را در تمام سطوح تصمیم گیری ها و فعالیت ها فراهم کند تا از این طریق بسیاری از کاستی ها را جبران کند.

وی گفت: هفته پیوند اولیا و مربیان این فرصت را ایجاد می کند تا خانواده ها حضوری فعال و اثربخش در سیاست گذاری ها و برنامه ریزی های نظام تربیت رسمی و عمومی داشته باشند.

رییس اداره انجمن اولیا و مربیان خاطر نشان کرد: امسال انتخابات انجمن اولیا و مربیان در 2 هزار و 50 مدرسه استان برگزار شد و  بیش از 10 هزار و 500 نفر از اولیا به عضویت این انجمن درآمدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن