Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی کمک همدانی‌ها به مناطق سیل‌زده از مرز سه میلیارد تومان عبور کرد

کمک همدانی‌ها به مناطق سیل‌زده از مرز سه میلیارد تومان عبور کرد

b_150_150_16777215_00_images_torkamane852.JPGمدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: تا تاریخ ۲۴ فروردین سال جاری، ۳ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی استان همدان به مناطق سیل‌زده کشور ارسال‌شده است.

به گزارش "همدان نیوز"، پیمان ترکمانه در مورد جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی استان همدان به مناطق سیل‌زده بیان کرد: تا ۲۴ فروردین‌ماه ۴۷۰ میلیون تومان کمک نقدی در استان همدان جمع‌آوری‌شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز کمک غیر نقدی در استان جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است، افزود: درمجموع سه میلیارد و ۷۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی برای کمک به هم‌وطنان سیل‌زده در استان همدان جمع‌آوری و به مناطق آسیب‌دیده ارسال‌شده است.

ترکمانه ضمن تشکر از کمک‌های بی‌دریغ همشهریان در کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده، گفت: ارسال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده تا زمانی که بحران وجود داشته باشد همچنان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اینکه اگر با کمک‌های دولت و پرداخت خسارت توسط بیمه بازهم مشکلی باقی بماند بخشی از کمک‌های مردمی را برای تکمیل واحدهای مسکونی و جبران خسارت اثاثیه منزل خانواده‌ها اختصاص می‌دهیم، گفت: تمامی این خدمات در تمام استان‌های آسیب‌دیده از سیل ارائه می‌شود.

پیمان ترکمانه در پایان عنوان کرد: شماره‌حساب ۵۰۰۰۵ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۹۶۶۷۲ حساب کمیته امداد نزد بانک ملی ویژه دریافت کمک‌های مردمی برای هم‌وطنان سیل‌زده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن