Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت دوازدهم افتتاح دو مجتمع بین‌راهی در همدان

افتتاح دو مجتمع بین‌راهی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_eftetah.jpg

همزمان با گرامیداشت هفته دولت( سال 99)، دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان مصطفی پناهنده در حاشیه مراسم بهره برداری از این دو مجموعه با اشاره به اینکه راه‌اندازی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی نقش مؤثری در تأمین ایمنی مسافران و کاهش آمار تصادفات دارد، اظهار داشت: بهبود کیفیت خدمات این مجتمع ها علاوه بر آن که به گسترش صنعت گردشگری کمک می کند، گامی موثر در جهت کاهش حوادث جاده ای و افزایش ضریب ایمنی راه ها است.
مصطفی پناهنده، خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان را از مهم‌ترین علل تصادفات جاده‌ای عنوان و خاطرنشان کرد: جذب و هدایت مسافران جاده‌ای به داخل مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی به‌منظور بهره‌مندی از یک استراحت کوتاه‌مدت و استفاده از امکانات داخل مجتمع‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی در ادامه در خصوص جزییات مجتمع های افتتاح شده، افزود: مجتمع خدماتی رفاهی نگین دشت موسی آباد در محور اسدآباد – موسی آباد توسط بخش خصوصی با اعتبار سه و نیم میلیارد تومان (میزان سرمایه‌گذاری مالک و تسهیلات بانکی) در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع احداث شده است.
پناهنده یادآور شد: در این طرح که عملیات اجرایی آن از سال 95 آغاز شده، زمینه اشتغال 8 نفر فراهم شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بهره‌برداری از مجتمع خدماتی رفاهی جدی امین پور در کیلومتر 7 محور اسدآباد – کرمانشاه را از دیگر مجتمع‌های قابل افتتاح این هفته برشمرد و ابراز داشت: برای این طرح نیز مبلغ 7 میلیارد تومان از محل تسهیلات بانکی و آورده شخصی هزینه شده است.
این مسئول ادامه داد: این مجتمع نیز در زمینی به مساحت 9 هزار و 774 مترمربع احداث شده و زمینه اشتغال 12 نفر را فراهم کرده است.
مسطفی پناهنده تأکید کرد: در هر دو مجتمع کاربری‌های داخلی شامل جایگاه گازوئیل و بنزین، فروشگاه، سرویس بهداشتی، خدمات خودرویی، نمازخانه، اداری، پارکینگ، فضای سبز، کارواش و سردخانه ایجاد شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن