Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث افزایش ۷۲ درصدی تصادف خودروهای بومی در جاده‌های همدان

افزایش ۷۲ درصدی تصادف خودروهای بومی در جاده‌های همدان

b_150_150_16777215_00_images_azizi54.jpg

رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش ۷۲ درصدی تصادفات خودروهای بومی در جاده‌های استان همدان از ۱۵ فروردین تاکنون خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ رضا عزیزی اظهارکرد: این تصادفات به ویژه در جاده‌های روستایی و فرعی اتفاق افتاده و به تبع آن آمار فوتی‌ها هم افزایش داشته است و این اتفاق زیبنده استان همدان نیست.

وی درباره وضعیت کنونی جاده‌های استان، بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان عادی است و پلاک‌های غیربومی تردد زیادی ندارند، علاوه بر این ترددها به صورت شبانه روز توسط دوربین‌ها رصد می‌شوند.

عزیزی با تأکید بر اینکه تخلفات پلاک‌های غیربومی ثبت شده و متخلفان مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند، اضافه کرد: در روزهای آینده با افرادی که مقررات کرونایی را نقض می‌کنند برخورد خواهد شد.

وی با اعلام اینکه روزانه بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ ثبت تخلف خودروی غیربومی در جاده‌های استان همدان ثبت می‌شود، افزود: ثبت تخلف کرونایی در حال حاضر نیز انجام می شود و تنها مربوط به تاریخ ۱۲ تا ۱۸ خردادماه نیست.

عزیزی با بیان اینکه توصیه می‌شود در روزهای پیشِ‌رو مردم از مسافرت پرهیز کنند، مطرح کرد: متأسفانه بومی‌های استان در جاده‌ها قوانین راهنمایی و رانندگی مانند بستن کمربند ایمنی و سرعت مطمئنه را رعایت نمی‌کنند و معمولا با خواب آلودگی و عدم توجه به جلو رانندگی می‌کنند./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن