Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کشف ۲۴ کیلوگرم واد مخدر توسط پلیس همدان

کشف ۲۴ کیلوگرم واد مخدر توسط پلیس همدان

b_150_150_16777215_00_images_Sardaramiri4.jpg

فرمانده انتظامي استان همدان از کشف مقدار 24 کيلوگرم مواد مخدر ترياک در دو عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با دستگيري 2 نفر خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سردار سلمان اميري در تشريح اين خبر گفت: در عمليات اول، با تلاش هاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع تریاک مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي مرکزي به استان هاي غربي مي کند.
وی افزود: با اشراف اطلاعاتي ايجاد شده و در يک عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و انتظامي شهرستان ملاير، خودرو سواری متهمان در شهرستان ملاير متوقف و در بازرسي از آن،13 کيلو گرم ترياک کشف و يک متهم دستگير شد.
سردار امیری بیان کرد: در عمليات دوم و در پي تلاش هاي اطلاعاتي باند قاچاقچيان مواد مخدر ترياک که قصد انتقال از استان هاي مرکزي کشور به همدان را داشتند شناسايي و با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده، کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان در يک اقدام عملياتي و به موقع خودرو سواری آن ها را در ورودي شهر همدان متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان همدان افزود: در بازرسي از این خودرو، 11 کيلو گرم مواد مخدر ترياک کشف و يک متهم در اين خصوص دستگير و به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامي استان همدان در پايان بيان داشت: اشراف و تعامل اطلاعاتي، عملياتي دو رويکرد موثر در سطح ناجا مي باشد که ظرفيت هاي گسترده اي را براي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر ايجاد مي کند و فرماندهي انتظامي استان همدان از اين ظرفيت نهايت بهره را مي برد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن