Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی ساماندهی خیرین سلامت فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان

ساماندهی خیرین سلامت فرهنگی آموزش و پرورش استان همدان

b_150_150_16777215_00_images_jafari017.jpg

کمیته فرهنگیان مجمع خیرین سلامت آموزش وپرورش استان همدان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط‌عمومی معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان همدان، این جلسه در محل دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت و به منظور بررسی و فراهم آوردن امکان شناسایی و ساماندهی خیّرین سلامت فرهنگی و برنامه ریزی برای بهره گیری از کمک ها و مشارکت های مردمی و هدایت کمک ها با اولویت های بیماران فرهنگی و دانش آموزان در حوزه سلامت برگزار شد.
در ابتدای جلسه عبداله جعفری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ضمن خیر مقدم و قدردانی از زحمات اعضای مجمع خیّرین و به خصوص کمیته ی فرهنگی در پیشبرد اهداف انسان دوستانه ی مجمع در حوزه ی آموزش و پرورش گفت: در راستای گسترش تفاهم نامه و اطلاع رسانی در خصوص عضو گیری مجمع از زمان انعقاد تفاهم نامه و عضویت همکاران نواحی 1 و 2 ، در شهرستان بهار و مناطق جوکار و لالجین نیز به همت روسای آموزش و پرورش و کارشناسان سلامت و تندرستی این نواحی اعضای جدیدی به این مجمع افزوده شده و درثواب و اجر معنوی و اخروی این امر سهیم شده اند.
در ادامه فرجی قائم مقام مجمع خیرین سلامت استان به تشریح و گزارش مالی و کمک های صورت گرفته در راستای درمان معرفی شدگان به مجمع از محل کمک های همکاران فرهنگی پرداخت.
سپس شاکری معاون مشارکت های مردمی مجمع در خصوص رفع مشکلات و معضلات برخی مراجعه کنندگان و همچنین ایجاد صندوق وام مشترک پیشنهاداتی ارائه کرد.
در پایان این جلسه نیز یاسر نانکلی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان ضمن عضویت در این مجمع به نتایج و آثار درخشان این امر خیرخواهانه اشاره کرد و افزود: قطعا تعمیم تفاهم نامه به سراسر استان و مشارکت حداکثری فرهنگیان در راستای شناسایی و امداد رسانی به دانش آموزان و فرهنگیان مبتلا به بیماری های صعب العلاج و نیازمند و ارتقای کمک های مالی در درمان بیماران نیازمند معرفی شده به مجمع، آثار و نتایج درخشانی به دنبال خواهد داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن