Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی کرونا برخی رسانه‌های همدان را زمین‌گیر کرد

کرونا برخی رسانه‌های همدان را زمین‌گیر کرد

b_150_150_16777215_00_images_mehrdadhamze.JPGمدیرعامل خانه مطبوعات همدان گفت: هیچ اداره‌ای حق توزیع آگهی دولتی را ندارد؛ آگهی‌های رسمی باید توسط اداره ارشاد توزیع شود در غیر این صورت دستگاه‌های متخلف به اداره کل بازرسی و دیوان محاسبات معرفی می‌شوند.

به گزارش "همدان نیوز"، مهرداد حمزه با بیان اینکه ارتباط و تعامل بسیار خوبی بین روابط عمومی‌ها و رسانه‌های استان وجود دارد اظهار کرد: روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در کنار هم نقش اساسی در اطلاع‌رسانی و توسعه استان دارند.

وی با اشاره به اینکه بیماری کرونا برخی از رسانه‌ها را زمین‌گیر کرد افزود: ۹۰ درصد از ادارات نیز اشتراک نشریات خود را کاهش داده‌اند که مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها باید برای این مسأله تدبیر کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان در ادامه به توزیع آگهی‌های دولتی اشاره کرد و ادامه داد: هیچ اداره‌ای حق توزیع آگهی دولتی را ندارد؛ آگهی‌های رسمی باید توسط اداره ارشاد توزیع شود در غیر این صورت دستگاه‌های متخلف به اداره کل بازرسی و دیوان محاسبات معرفی می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه تعرفه‌های آگهی‌ها توسط دولت تعیین شده است، خاطرنشان کرد: مطبوعات این تعرفه را مشخص نکردند و تنها از قوانین پیروی می‌کنند اگرچه با وجود تورم هنوز تعرفه‌های مطبوعات به روز نشده است.

حمزه در بخش دیگری از سخنان خود خواهان توقف شکایت دستگاه‌ها و ادارات از رسانه‌ها شد و گفت: پیشنهاد می‌شود کمیته حل اختلاف در استانداری با حضور نمایندگان خانه مطبوعات، روابط عمومی استانداری و افراد متخصص ایجاد شود تا اختلافات دستگاه‌ها و رسانه‌ها در این کمیته برطرف شود و کار به دادگاه و پاسگاه نرسد چراکه این اتفاق در شأن رسانه و دستگاه‌های اجرایی نیست.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: روابط عمومی‌ها از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده کنند و ارتباط خود را در این بستر با رسانه‌ها برقرار کنند البته اخبار را قبل از انتشار در اختیار رسانه‌های رسمی قرار دهند./ فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن