Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی فراخوان جشنواره ملی شعر طنز کرونا منتشر شد

فراخوان جشنواره ملی شعر طنز کرونا منتشر شد

b_150_150_16777215_00_images_ehsani102.pngمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از انتشار فراخوان جشنواره مجازی ملی شعر طنز با موضوع کرونا خبر داد.

به گزارش "همدان نیوز"، احمدرضا احسانی با اعلام این خبر گفت: جشنواره ملی شعر طنز با محوریت زندگی و امید، نشاط اجتماعی، بهار کرونایی، همدلی و هم‌زبانی، کرونا و عید، در خانه بمانیم و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تقویت روحیه نشاط و شادابی عنوان کرد و افزود: جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و با همکاری خانه شعر و ادب استان پیش‌بینی شده که علاقمندان در تمام رده‌های سنی از سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.

احسانی همچنین تصریح کرد: هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر دو اثر خود را در قالب فایل word و فیلم کوتاه حداکثر با حجم 50 مگابایت ارسال کند که ارسال هردو ضروری است.

وی با بیان اینکه آثار در کلیه قالب‌های شعری، آزاد است، یادآور شد: حق چاپ و انتشار آثار دریافتی برای دبیرخانه جشنواره محفوظ است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: علاقمندان می‌توانند تا 20 خردادماه برای ثبت‌نام در این جشنواره و تکمیل فرم تقاضا به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 20 و 32512118-081 داخلی 124 تماس بگیرند.

وی افزود: به 10 نفر از آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد که در صورت بالا بودن کیفیت آثار، تعداد برگزیدگان نیز افزایش خواهد یافت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن